185 65 15 ikinci el lastik

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 185 65 15 Ikinci El Lastik sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 185 65 15 ikinci el lastik?

Bu 185 65 15 ikinci el lastik kompakttır, kolayca taşınabilir ve alüminyum teleskopik bir çubuğa sahiptir. Yüksek performanslı ve su soğutmalı motor özellikle bu Kärcher modelleriyle dikkat çekicidir. Başka hiçbir üretici Kärcher gibi bir model teklifine sahip değildir.

Özellikle korunan Gardena bağlantısını sevdik: dövülebilir dökme demirden, oturduğu inç bağlantısından, alüminyumdan yapılmıştır. Su hortumunda çekiştirme nedeniyle bir kusur neredeyse imkansızdır. Tabii ki, durum böyle değil, bazı cihazlar çıkıntılı plastik bağlantılarla bir kusuru kışkırtıyor.

Çok yüksek basınçta daha düşük bir su akış hızı çok küçük bir meme gerektirir. Burada, su neredeyse hiç temizleme etkisi olmayan bir su sisi haline geldiğinde atomize olabilir. Bu şekilde tasarlanan cihazlar çok kısa bir mesafede iyi temizleme gücü sağlar. Yüzey temizliği sadece sınırlı bir ölçüde mümkündür, bu da toplam temizlik süresinde artışa neden olur.

Sadece nozullar ve diğer ataşmanlar düzenli olarak kontaminasyondan kurtulmalıdır. Gerçek 185 65 15 ikinci el lastik de bakıma ihtiyacı var. Yüzeyi temizlemek için nemli bir bez kullanın. Ayrıca çok fazla kir toplayabilecek lastiklere de dikkat edin. Lastikleri biraz daha suyla temizleyebilirsiniz çünkü orada hassas bileşenler yoktur.

Güvenlik nedeniyle, bu model doğrudan pompa kafasında Toplam Durdurma Sistemi olarak adlandırılan otomatik bir emniyet kapama valfine sahiptir. Ayrıca takılabilen bir köpük ve bir sabun şişesi ile birlikte gelir.

Biraz daha inatçı kirlerle uğraşıyorsanız, sıcak su ile çalıştırılan bir cihazı da kullanabilirsiniz. Sıcak suyun yüzey üzerinde daha yoğun bir etkisi vardır ve bu nedenle kiri daha iyi temizleyebilir.

185 65 15 ikinci el lastik aksine, iki belirleyici avantaj vardır: biri daha sessiz çalışır, çevre dostu ve sağlığa zararsızdır. Cihazlar özellikle hızlı bir şekilde çalıştırılabilir ve genellikle biraz daha küçük ve daha kullanışlıdır. Ayrıca satın alma için çarpıcı bir argüman: işletme maliyetleriniz bire göre çok daha düşük

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku