17 jant fiyatları ikinci el

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 17 Jant Fiyatları Ikinci El sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 17 jant fiyatları ikinci el?

17 jant fiyatları ikinci el zararsız değildir. Sadece yüksek basınçlı jetin kendisi insanlara zarar vermekle kalmaz, sert su jetinin havaya attığı parçacıklar ve nesneler özellikle tehlikelidir. Güvenlik gözlükleri ve uzun kollu giysiler yaralanmaları önler. Bununla birlikte, yanlış kullanım riski devam etmektedir ve özellikle çocuklar buna erişememelidir.

Normalde (yani standart ayarda) düz jet nozulu yüksek basınçta çalışır. Düşük basınca geçmek istiyorsanız, sadece nozul ucunu öne doğru itmeniz gerekir.

Gördüğünüz gibi, akıllı işlevin oldukça işe yaramaz olduğunu ve müşterileri Kärcher'ın Akıllı Bahçe evrenine çekmek için steril bir girişim olduğunu düşünüyoruz. Cihaz, yalnızca kişiselleştirilmiş bir hesap oluşturursanız uygulama ile konuşur, anonim değildir.

Nesneleri gerçekten sökmeniz gereken yerlerde, 17 jant fiyatları ikinci el ek süre olmadan ulaşabilirsiniz. Geleneksel temizleme yöntemi elbette elektrikli cihazları veya suyu tolere edemeyen nesneleri temizlemek için dışarıda bırakılmaz. Bununla birlikte, evde veya şirkette bazı işleri kolaylaştırır.

Düz jet memesi: Bu nozul, motorlu taşıtları temizlemek için idealdir, çünkü az basınç üretir ve suyu mümkün olan en geniş jetle serbest bırakır, bu da hasar riskini azaltır.

Premium modellerde, yüksek basınçlı hortumun temiz ve rahat bir şekilde saklanması için bir hortum sargısı bulunur. Quick Connect ile Kärcher ayrıca konforlu bir hızlı bağlantı sistemi sunar. Yüksek basınçlı hortum böylece tabancaya ve cihaza rahatça bağlanabilir ve bir düğmeye basarak serbest bırakılabilir. Böylece hızlı ve kolay bir şekilde istiflenebilir. Aksesuarlar ayrıca doğrudan cihaza düzgün bir şekilde yerleştirilebilir.

Kärcher'dan daha fazlası: 17 jant fiyatları ikinci el, düzgün bir şekilde temizlenmesi gerektiğinde pratik çok amaçlı temizleyicilerdir. Ahşap veya. Taş zeminler, arabalar veya tüm ev cepheleri - onunla başa çıkabilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku