17 inç lastik motor

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 17 Inç Lastik Motor sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 17 inç lastik motor?

17 inç lastik motor devreye almadan önce, çatlak veya bükülme olup olmadığı kontrol edilmelidir. Çünkü küçük çatlaklar bile hortumu yüksek basınçta parçalayacaktır.

İster bir uzatma olarak ister çeşitli ataşmanlar için bir temel olarak, ister bir güç çelik borusu ile, birçok temizlik işi daha kolay hale gelir. Uzatma, ulaşılması zor yerlerde bile ergonomik çalışma sağlar ve çeşitli aksesuarlarla desteklenebilir. Su basıncı genellikle bir kontrolör kullanılarak ayarlanabilir ve temizlenecek yüzeye ayarlanabilir.

Yüksek basınçlı betonun hiçbir şeye zarar veremeyeceğini düşünebilirsiniz. Ne yazık ki, bu yanlış. Aslında, çizgi ve çukurlaşma şeklinde çok yüksek basınçla yüksek basınç temizlemesinden ve ayrıca yüzeyin genel bir bozulmasından zarar verebilirsiniz. Genel olarak, eski beton plakalar yüksek basınçlara bir yaşından küçük levhalardan daha dayanıklıdır.

17 inç lastik motor özel amaçlar için niş çözümlerdir. Hareketlilik yüksek temizlik performansından daha önemli olduğunda idealdir. Örneğin, zaman zaman bisikletlerini veya balkonunu temizlemek için kullanmak isteyen kiralık daire sakinleri için pratiktirler. Kamp alanında da iyi hizmet verebilirler. Bir kovadan su temini için bir tanka veya emme cihazına sahip olmak mantıklıdır, çünkü hiçbir soketin menzil içinde olmadığı yerlerde, genellikle su borusu yoktur.

Araba temizliği için temizlik maddeleri için bir tankımız yok, burada bir köpük memesi takmanız gerekiyor. Bununla birlikte, köpüğü uyguladıktan sonra takılan ve durulanabilen ve kir çıkarılabilen bir fırça dahildir.

Normalde (yani standart ayarda) düz jet nozulu yüksek basınçta çalışır. Düşük basınca geçmek istiyorsanız, sadece nozul ucunu öne doğru itmeniz gerekir.

Yüksek kaliteli 17 inç lastik motor, çoğu durumda bir Vario nozulu ile birlikte verilir. Bununla su jetini daha seçici veya ülke çapında olması gerekip gerekmediğini ayarlayabilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku