17 inç karpuz jant

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 17 Inç Karpuz Jant sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 17 inç karpuz jant?

Dahili su deposuna sahip 17 inç karpuz jant özellikle hareketlidir. Güç veya su bağlantısına ihtiyacınız yoktur. Daha küçük alanlar çok rahat bir şekilde temizlenebilir. Bununla birlikte, tankı tekrar tekrar doldurmanız ve daha uzun bir kullanım süresi boyunca pili sık sık değiştirmeniz gerektiğinden, daha geniş alanlar için çok uygundur.

Bununla birlikte, cihaz düşük ağırlığı ve küçük alanlar için iyi temizleme performansı ile ikna eder. Ayrıca, bağlantıların sıkı tutulması ve entegre bir kablo cebi bulunması da avantajlıdır, böylece kullanımdan sonra yerden tasarruf etmek için güç kablosu istiflenebilir.

Fark çok büyük ve hayal edilmesi zor. Islak bile olsa, temizlenmiş beton çevreden açıkça öne çıkıyor. Dökme derzler veya kaldırım taşlarının kesintisiz döşenmesi avantajlıdır.

Bir bahçe hortumundan gelen basınç da derin kiri gideremeyecek kadar düşük olduğundan, bir 17 inç karpuz jant su basıncı yüksek basınçlı bir pompa ile önemli ölçüde artar ve böylece temizleme performansı iyileştirilir.

Su girişini ve HD hortum çıkışını bağlamak zor ve bazen zor; gizli ana anahtar; tatmin edici olmayan işleme (teleskopik sap katlama, gevşek kol kapağı); son derece yüksek gürültü seviyesi; Tabanca tetikleyici sarsıntılı; Düz jet temiz ayarlanamaz.

Bu ataşmanlar özellikle araba temizliği ile popülerdir, çünkü doğru temizlik maddesi gerçek bir köpük halı oluşturur. Ancak, bu hemen uçurulmaması için, uygularken düşük bir basınç seçmelisiniz.

Konsantre gücü sayesinde temizlik kampanyası, piyasada bulunan fırçayla karşılaştırıldığında daha kolaydır ve aynı zamanda sırtını korur. Geçmişte, 17 inç karpuz jant sadece ticari amaçlar için tasarlanmıştı.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku