17 çelik jant cg

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 17 çelik Jant Cg sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 17 çelik jant cg?

İnatçı ve büyük ölçekli kirlerle, yüksek su akış hızına sahip bir 17 çelik jant cg düşünmek mantıklıdır. Cihaz saatte ne kadar fazla su avlayabilirse, temizlik performansı o kadar verimli olur.

Zayıf Yönler Kompakt cihaz çok iyi bir fiyat-performans oranı sunar ve kapsamlı aksesuarlar sayesinde çok esnek bir şekilde kullanılabilir. Hafif ve kompakt olduğu için taşınması ve kullanımı da kolaydır. Ayrıca elektrikle çalışır, böylece çevre dostudur ve yeniden yüklenmesi gerekmez.

En iyi durumda, bir süpürge aynı anda üç veya daha fazla işlevi yerine getirebilir: mekanik temizleme, emme, temizleme ve gerekirse buhar temizleme gibi ilgili uzantılar. Daha fazla bilgi: süpürme testi ve karşılaştırma

17 çelik jant cg sprey mızrakları ve farklı nozul ekleri ile birlikte gelir, genellikle özel görevler ve diğer yüzeyler için temizlik ekleri vardır. Kirliliğe karşı dirence bağlı olarak, kaçan suyun gücü veya işitmesi de ayarlanabilir, yani Vario-Jet.

Skor tablosundaki temizlik cihazları yakl. yılda bir kez güncelliği kontrol etti. Ürünler artık sipariş edilemezse veya üretici bunları yeni sürümlerle değiştirdiyse, bunları lider panomuzdan kaldıracağız. Aynı zamanda, uygun olduğunu düşündüğümüz yeni ürünleri de ekleyebiliriz. Liderler tablosunu her zaman güncel tutmaya çalışırız.

Kavisli jet boruları aracın alt tarafında temizlenmesini sağlar. Gövde en iyi, her yere ulaşabilmesi için bir eklemi olan dönen bir yıkama fırçası ile temizlenir.

Evet, 17 çelik jant cg ile arabaları temizleyebilirsiniz. Araç, özellikle kaba kirler için yüksek basınçta püskürtülür. Araç temizlik maddeleri ile temizlenecekse, aracı temizlemek için düşük basınç kullanılmalıdır. Temizlik için bir fırça kullanılması da tavsiye edilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku