17 çelik jant

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 17 çelik Jant sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 17 çelik jant?

17 çelik jant için bir yandan kiri gevşeten ve ahşabı besleyen özel ahşap temizleyiciler de vardır. Bizden bir ipucu: Sadece göze çarpmayan bir köşede kullanırsanız, ahşap terasınızın seçilen yüke dayanıp dayanamayacağını kontrol edebilirsiniz.

Benim gibi bir araba tutkunu olarak Instagram veya YouTube'da olsun, muhtemelen ünlü Snow Foam ile videolar gördünüz. Böyle bir videoyu ilk gördüğümde, beni kandıracaklarını ve arabaya tıraş köpüğü bulaşacaklarını düşündüm. Ama hayır! Bu, kar köpüğü olarak da adlandırılan gerçekten son derece sert yapışan temizleme köpüğüdür. Bu arada, çeşitli. Renkler (ama kimsenin ihtiyacı yok) makalenin ilerleyen kısımlarında araba yıkama için en iyi kar köpüğünü öneriyorum. Yan tarafta küçük bir uç, aracınızı hızlı ve yıkamadan sonra kalıntı bırakmadan kurutmak için bir kurutma bezi alın. Benim tavsiyem Orange Babys kuru bezler!

Tabii ki, inatçı kir çıkarılamaz. Performans yaklaşık olarak biraz daha fazla baskıya sahip bir bahçe hortumuna karşılık gelir. Bu yüzden bu tür cihazlardan çok fazla beklemeyin.

17 çelik jant satın almadan önce performans, basınç ve akış gibi bazı hususlar dikkate alınmalıdır. Hepsi makineye vereceğimiz kullanıma bağlıdır. Bu nedenle, basıncı çok yüksekse cepheler, teraslar veya arabalar gibi belirli yüzeylere zarar verebileceğinden, onu nasıl kullanacağımızı dikkatlice düşünmeniz önerilir. Sonra bir tane satın almadan önce dikkate alınması gereken konular hakkında konuşacağız.

Ancak üreticilerin iki ve dört tekerlekli yoldaşlarımız için sunacakları bir şey var. Özellikle arabada, mümkün olan en nazik tedaviye / temizliğe dikkat etmelisiniz. Standart nozul, yanlış mesafe ve çok yüksek bir su basıncı kullanıldığında boya hızla hasar görebilir. Bunun olmasını önlemek için, boyaya zarar vermeyen yumuşak kıllara veya çıtalara sahip yumuşak fırça ekleri geliştirilmiştir. Bu nedenle, arabanızı evde sık sık durulamak istiyorsanız (temizleyici olmadan), bu meme mantıklı bir satın alma olacaktır.

Silverline Biraz daha az harcamak istiyorsanız, hala birçok seçenek var. En iyilerinden biri, az bilinen Silverline'dan bu temizleyicidir. Yukarıdaki Kärcher modeline çok yakın gelen ham performansla, onsuz yapabileceğiniz yaşam kalitesi iyileştirmeleri olmadan harika bir bütçe seçeneği.

17 çelik jant yakından baktık ve arkasında gerçekten ne olduğunu test ettik. Temizlik yöntemi kadar etkili olduğu için üreticiler üretimde daha farklı. İyi bir baskı üreten, ancak doğası uzun vadede baskıya dayanmayanlar var. Aşağıda test ettiğimiz kriterlere ilişkin bir fikir bulacaksınız:

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku