16 jant bisiklet selesi

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 16 Jant Bisiklet Selesi sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 16 jant bisiklet selesi?

16 jant bisiklet selesi birçok şekilde kullanılabilir. Tüm nesnelerin çoğunu açık havada temizlemek için kullanabilirsiniz. Zemin döşemeleri, cepheler ve bahçe aletleri tipik uygulama alanlarıdır. Ama köpeğinizi, kedinizi ve hatta çocuğunuzu kıkırdama fikrini almayın. Bu temizliğe değil, ciddi yaralanmalara yol açar. Bitkiler ayrıca Kärcher ile püskürtülmeyi tolere edemez. Hassas kaplamalı yüzeylere ve genellikle yumuşak nesnelere (lastik contalar ve araba lastikleri gibi) dikkat etmelisiniz. Onlara zarar vermemek için düşük basınçla veya daha uzak bir mesafeden çalışmanız önerilir.

Fırçalı yüzey temizleyici (bazen veranda temizleyici olarak adlandırılır) Öte yandan, dış mekanlarda yüzeylerin etkili ve sprey olmayan temizlenmesini sağlar (Örneğin. Teraslar, Gidiyor, Garaj girişleri) ve ev cephelerini pırpalanmış kir ve kirden koruyun. Çeşitli nozulları olan sprey tabancalarının aksine, sadece yüzeyleri temizlemek için açıkça uygundurlar ve ayrıca avantajlara sahiptirler, zeminden yansıyan sıçrama suyunun önce yüzey temizleyicisinin kabında toplanması, akmadan önce. Bu aksesuarla, etrafta uçan taşlara ve yüksek basınçlı bir su jeti ile temizlenecek malzemeden ayrılabilen diğer parçalara karşı daha iyi korunur. Yüzey temizleyici özellikle düz yüzeylerin dış mekanlarda tamamen temizlenmesi için uygundur. Modele bağlı olarak, yüzey temizleyici zaten yüksek basınçlı temizleme cihazının teslimat kapsamına dahil edilmiştir.

Bu cihazla her zaman kısa bir mesafede tam güce ihtiyacınız vardır, aksi takdirde etki çok düşüktür. Analog olan baskı ekranını daha çok bir hile olarak görüyoruz, ancak bunların hepsi evde kullanım için yeterli.

Merkezi sap ve tekerlekler, 16 jant bisiklet selesi ve aksesuarlarının kabul edilebilir bir şekilde sıkılabilmesi için kolay taşıma sağlar. Kompakt tasarım sayesinde Einhell yerden tasarruf etmek için istiflenebilir.

Hala nispeten hafif, hala kararlı; Su girişi ve HD hortum bağlantısının montajı kolaydır; Silah ve jet borusu dönebilir; çok kapsamlı ekipman; yüksek kaliteli işçilik; iyi temizleme performansı ile sıkıca tanımlanmış düz jet; çok sessiz.

Not: Bahçedeki köpük suyu da toprağa ve dolayısıyla yeraltı suyuna ulaşır. Bir katkı maddesi kullanılırsa, satın alırken çevre dostu temizlik maddelerinin sağlanmasına dikkat edilmelidir.

Birçok araba sahibi 16 jant bisiklet selesi araba yıkamak için kullanıyor. Yanlış kullanılırsa, araç hasar görebilir. Boya çok yüksek bir su basıncı ile işlenirse, zaman içinde soyulmasına izin veren görünmez mikro çatlaklar ortaya çıkabilir. Pencere contaları, lastikler ve diğer yumuşak kauçuk parçalar da hasar görebilir. Bu nedenle, aracı yıkarken, kullanım talimatlarında önerilen minimum mesafeyi koruduğunuzdan emin olun. Basıncı düzenleyebiliyorsanız, gücün sadece yarısının çalışması tavsiye edilir. Ayrıca aracınızı geniş yayılan bir nozul ve düz bir çalışma açısı ile nazikçe temizleyebilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku