16 jant bisiklet dış lastik

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 16 Jant Bisiklet Dış Lastik sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 16 jant bisiklet dış lastik?

16 jant bisiklet dış lastik su ve normalde elektrik gerektiren bir temizleme cihazıdır. Bir düğmeye basarak etkinleştirilir. Bir meme veya fırça yardımıyla farklı alanlara hızlı ve zorlanmadan ulaşılabilir. Adından da anlaşılacağı gibi, model yüksek basınçta çalışır. Yüksek basınçlı pompa, su borusu / su bağlantısından gelen suyu kullanır ve el aleti / tabanca ile yüksek basınçta tekrar serbest bırakır.

Bazı cihazlarda basınç istendiği gibi ayarlanabilir, böylece bisikletler ve diğer nesneler düşük basınçla ve yüksek basınçla yüzeyler veya cephelerle temizlenebilir.

URACA GmbH & Co.KGMobiles, orta yoğunlukta kullanım için komple sistem. Düşük basınç / yüksek basınç nozulları sayesinde şantiyelerinizin ve cephelerinizin hızlı temizlenmesi. İnatçı yüzeyleri döner nozul mızrağı ile iyice temizleyin. Çıkar ...

Ahşap terasları bir 16 jant bisiklet dış lastik ile temizlemek için ayrıntılı talimatları burada bulabilirsiniz: Ahşap teras talimatları. Ayrıca daha yumuşak ormanları ne kadar bar temizlemeniz gerektiği söylenecektir.

Bununla birlikte, birkaç yıl önce Kärcher, tasarım ve yenilik ajansı Ideo'yu birkaç gün Swabian'a getirdi. Tasarım düşüncesini popüler yapan ajans: yöntem, disiplinlerarası ekiplerin daha başarılı olduğu tezine dayanmaktadır - göreve bağlı olarak, geliştiriciler doktordan müzisyene uzmanlar tarafından desteklenmektedir.

Yastık sapı ergonomi dikkate alınarak geliştirildi ve temizlik sırasında konforu artırdı. Yorgunluğu azaltmak için minimum çaba ile çekilmesi kolay sprey sökücü tutabilirsiniz

Ayrıca akan suyu ısıtan 16 jant bisiklet dış lastik sıcak su veya sıcak su denir. Bu birkaç avantaj getirir, daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Sıcak su

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku