16 inç opc jant

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 16 Inç Opc Jant sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 16 inç opc jant?

16 inç opc jant her zaman bir kir freze makinesi ve düz jet memesi ile donatılmalıdır. Değişken bir meme, bir yüzey temizleyici veya bir yıkama fırçası daha da verimli çalışmayı mümkün kılar ve temizleme sonucunu iyileştirir.

Power-Gun, bir Vario Jet memesi veya bir kir freze makinesi vasıtasıyla kullanılır. Birincisinin yardımıyla özellikle esnek davranabilirsiniz. Basınç doğrudan jet borusu üzerinde düzenlenebilir, bu yüzden herhangi bir kesinti yapmanız gerekmez. Hasarı önlemek için doğrudan yüzeye ayarlanabilir. Basıncı sürekli gösteren bir LED ekran da vardır. Bu yanlış yargılamaları önleyebilir.

Uygun aksesuarlara ek olarak, özel temizlik maddeleri de kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, bunlar uygulamaya bağlı olarak değişir ve ilgili malzemelerle eşleştirilmelidir.

Ucuz modeller, aynı su basıncına sahip pahalı modellere kıyasla genellikle daha düşük litre çıkışına sahiptir. Yüksek akış hızı 16 inç opc jant önemli bir kalite özelliğidir.

Geniş alanlar için güçlü ve sağlam bir Ufo teras temizleyici de dahil olmak üzere aksesuarlar da vardır. Gözümüzde, Kränzle'nin yüksek ağırlık ve fiyat dışında hiçbir dezavantajı yoktur.

Yağmur suyunu kullanmak istiyorsanız böyle bir model her zaman uygundur. Bu şekilde yağmur variline bir hortum koyabilir ve terasınızı ve diğer birçok şeyi temizlemek için yağmur suyunu kullanabilirsiniz.

Geniş alanlar köpük memesi kullanılarak temizleme köpüğü ile kaplanabilir. Bu amaçla, sprey mızrağı ve nozüle, sabun hakkında küçük bir tank eklenir. 16 inç opc jant suyu püskürtme sırasında karıştırılır, böylece beyaz bir köpük tabakası püskürttüğünüz her şeyle çakışır. Bu pratiktir, ör. arabanızı inatçı kirden kurtarmak veya yüksek basınçlı bir tabancanın tolere edemeyeceği diğer hassas alanları temizlemek için.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku