16 inç jant fiyatları

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 16 Inç Jant Fiyatları sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 16 inç jant fiyatları?

Her şey bir 16 inç jant fiyatları kullanılarak temizlenemez. Yüksek basınçlı suyun gücü muazzamdır ve endüstride sert malzemeleri kesmek için kullanılır. Ticari olarak temin edilebilen bir performansın performansı bile ahşap, kumtaşı veya belirli cepheler gibi hassas yüzeylerde yıkıcı olabilir. Basınca duyarlı kauçuk karışımından oluştuğu için lastikleri temizlerken de dikkatli olunmalıdır. Ek olarak, alüminyum jantlardaki fren tozu genellikle o kadar sıkıdır ki yardımcı olamaz.

FUAR ... ÖZELLİKLER-Üç seramik kaplı piston, dahili bypass valf emişli pirinçten yapılmış eksenel pompa kafası ve dolaylı ekstraksiyon basıncı regülatörü-glikerin basınç ölçüm cihazı-çekme hortumu tutucusu için paslanmaz çelik dahili temizleme maddesi kabından yapılmış basınç valfleri- ergonomik ...

Geniş alanlar enkazdan arındırılacaksa, yüzey temizleyici olarak adlandırılabilir. Bu tür ekler ayrıca daha geniş alanları nazikçe temizlemelidir. Bu, bir pervane ile donatılmış ataşmanın özel şeklinden kaynaklanmaktadır. Su yüksek basınçta mahfazadan ateş ettiğinde, dönen eleman harekete geçirilir. Bu, sıvıyı daha sonra temizlenen alana çok daha iyi dağıtır.

16 inç jant fiyatları geniş alanları hızlı ve kolay bir şekilde temizlemenizi sağlar. Araba, kendi bahçeniz veya garaj olsun - bu bahçe hortumu ve bez için harika bir yükseltmedir.

Başlangıçta gürültü seviyesi: Cihaz su alımı için bir kova ile kullanıldığında gürültü seviyesi başlangıçta biraz yüksektir, ancak basınç sabit kaldığı anda azalır.

Rotor memesi, döndürerek keski efekti kullanan dairesel hareket noktası jet memesidir. Her şeyden önce, ağır, büyük ölçekli kirliliği ortadan kaldırır veya birikintileri çok verimli bir şekilde giderir.

Sonuç her açıdan iyi olacaksa, sadece bir 16 inç jant fiyatları performansı henüz yeterli değildir. Ayrıca, üreticilerin piyasada çok fazla varyasyona sahip olduğu uygun bir eke ihtiyacınız var.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku