16 inç 5x112 sac jant

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 16 Inç 5x112 Sac Jant sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 16 inç 5x112 sac jant?

16 inç 5x112 sac jant genellikle kullanıma hazır olarak satılır. Yüksek basınçlı hortum, sprey mızrağı ve genellikle birkaç nozul bulunur. Böylece yenisini açtığınız anda başlayabilirsiniz. Ancak, aksesuar satın almak belirli görevler için mantıklıdır. Özel nozullar ve hortumlarla, bu, örneğin, tıkanmış drenaj borularını veya oluklarını temizlemek için de uygundur.

Çoğu üretici ayrıca, genellikle döndürme ve yakalama ile çok hızlı bir şekilde değiştirilebilen birkaç sprey mızrağı sağlar. Çoğu zaman, su akışı nozul döndürülerek düzenlenebilir. Ne yazık ki çoğunlukla pahalı bazı cihazlarda basınç manuel olarak ayarlanabilir. Pratik uç: Mızrak ve yüzey arasındaki mesafeyi değiştirerek, çalışma basıncı da değişir! Memenin zemine ne kadar yoğun yönlendirilirse, o kadar iyice temizler. Belirli bir alanın temizlenmesi daha uzun sürer.

Yüksek basınçlı pompanın maksimum veya nominal basıncı ve nozülün çalışma basıncı farklıdır. Memeye kadar, bir yandan basınç düşer, diğer yandan püskürtme borusu üzerindeki basınç da manuel olarak değiştirilebilir. Su basıncını düzenleyen Vario memesini çevirirsiniz.

Benzin veya dizel ile çalışan endüstriyel cihazlar esas olarak yaya bölgelerini temizlemek veya büyük cepheleri temizlemek için kullanılırken, özel tüketiciler 16 inç 5x112 sac jant başka amaçlar için kullanırlar. Cihazları terasları veya yolları temizlemek için kullanırlar. Ev cephelerinin bakımı da mümkündür. Burada elektrikle çalışan daha basit bir sürüş yeterlidir.

Nokta ışını ayarını kullanırken, ortaya çıkan su jeti küçük bir noktaya odaklanır. Buna göre, bu çok fazla güce ve yüksek temizleme performansına sahiptir. Bu ayar, küçük ölçekli ve ağır kirleri gidermek için idealdir.

Düz jet memesi: Bu nozul, motorlu taşıtları temizlemek için idealdir, çünkü az basınç üretir ve suyu mümkün olan en geniş jetle serbest bırakır, bu da hasar riskini azaltır.

Elektronik olarak işletilen 16 inç 5x112 sac jant farklı boyutlarda, performansta ve dolayısıyla fiyat sınıflarında mevcuttur. Böyle bir cihaza ne sıklıkta ihtiyacınız olursa olsun ve onunla ne temizlenmesi gerekiyorsa yapın - kesinlikle geniş teklif yelpazesinde bulacaksınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku