16 9 30 lastik fiyatları

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 16 9 30 Lastik Fiyatları sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 16 9 30 lastik fiyatları?

Uygun olmayan yüzeyler: Diğer hassas yüzeyler ahşap ve kumtaşından yapılmış yüzeyleri, aynı zamanda asbest gibi tehlikeli malzemelerden yapılmış yüzeyleri içerir. Yüksek basınçlı bir cihazın kullanılması bazı avantajlar getirir. En büyük avantaj muhtemelen güç tasarrufu olacaktır. Kalıcı kir sadece ağır ovma ve temizlik maddeleri ile giderilebilir. Bir 16 9 30 lastik fiyatları ile çalışırken, vücut çok daha az streslidir, çünkü kullanıcılar eğilmek veya fırçalamak için dizlerine gitmek zorunda değildir. Ve daha hızlı. Büyük ölçekli kirler bile kısa sürede ve ek temizlik kimyasalları olmadan çıkarılır.

Ek olarak, sıcak su cihazları genellikle daha düşük bir basınçta çalıştırılabilir, çünkü sıcak su, daha yüksek bir basınçta soğuk su ile daha düşük bir basınçta aynı temizleme performansına sahiptir.

Cihazda ayrıca tekerlekler, çekmeceli bir tekerlek vardır ve bu nedenle taşınması çok kolaydır. Yüksek basınçlı tabanca, kablo ve aksesuarlar için braketler de vardır, böylece yerden tasarruf etmek için her şey istiflenebilir.

Ek olarak, suyu istenen sıcaklığa getiren ısıtma elemanları vardır. Ancak burada 16 9 30 lastik fiyatları yapısı çok fazla değişmektedir, böylece size burada belirli bir yapı veremeyiz.

Kavisli jet boruları aracın alt tarafında temizlenmesini sağlar. Gövde en iyi, her yere ulaşabilmesi için bir eklemi olan dönen bir yıkama fırçası ile temizlenir.

Yüksek bir su basıncı oluşturmak için, gelen su, yüksek basınçlı alüminyum, pirinç veya cam elyaf takviyeli plastikten yapılmış bir pistonlu pompa ile basınçlandırılır. Bir egzoz valfi ile yüksek basınçlı hortuma ve püskürtme mızrağına ulaşır.

Doğru temizlik maddesi ile de çok fazla enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Berrak su ve mevcut su basınçlarından biri ağır kirleri gidermek için genellikle yeterli değildir. İlgili uygulama alanı için özel bir temizlik maddesi ile çalışma saatleri ve dolayısıyla enerji tüketimi azalır. Özellikle manuel temizlik, bina temizliğinde çok fazla çalışma gerektirir ve özel bir 16 9 30 lastik fiyatları ile yapılması daha kolaydır. Çok kirli zeminlerle, kiri çözmek için bir fırça kullanmanız gerekir. Birçok tanınmış üretici bu nedenle suya eklenebilecek koordineli temizlik maddeleri sunmaktadır. Temizleme maddeleri de konsantrasyonlarında farklılık gösterir ve dozlamadan hemen sonra kullanılmalıdır. Sabun içeren temizlik maddelerine ek olarak, artık yağ ve yağın uzaklaştırılması veya yosun, yosun ve yeşil tortuların giderilmesi için özel ürünler de bulunmaktadır. Doğru dozlanır ve uygulanır, çalışma saatlerini azaltır ve yine de çevreyi korurlar.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku