155 70 r13 dört mevsim lastik fiyatları

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 155 70 R13 Dört Mevsim Lastik Fiyatları sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 155 70 r13 dört mevsim lastik fiyatları?

Leroy Merlin ayrıca 155 70 r13 dört mevsim lastik fiyatları çeşitli modeller satıyor Bu makinelerden birini satın almak için fiziksel operasyonun avantajı şudur. Bize tavsiyede bulunan ve yardımcı olan birkaç uzmanımız var.

Bu cihazda bulunan kapsamlı aksesuarlar arasında bir püskürtme tabancası, geniş bir jet nozulu ve bir spot jet nozulu, bir teras temizleyici ve bir püskürtme kabı bulunur.

Ergonomik PowerDial püskürtme tabancasıyla, dört farklı görev - araba, ahşap, beton ve sabun - arasındaki gerekli basıncı parmaklarınızın ucunda kolayca ayarlayabilirsiniz

Hasar durumunda yedek parçaların yeniden sıralanması da kolay olmalıdır. Özellikle pompa için bir onarım veya tam bir değiştirme nadir değildir, bu nedenle bu yedek parçaların satın almadan önce olası teslimatına dikkat etmelisiniz. 155 70 r13 dört mevsim lastik fiyatları hortumunu satın almanın en iyi yolu stokta.

Bazı üreticiler, yıkama ekipmanının en uç ucuna monte edilmesi amaçlanan bir köpük memesi içerir. Bu, temizlik maddesinin akışın en ucuna inmesine ve cihazdan geçmemesine neden olur. Bu, deterjan kullanımdan sonra bir süre cihazda kaldığında gösterdiğiniz çabayı kurtarır. Buna ek olarak, büyük üreticilerin satın almak için başka aksesuarlardan oluşan bir denizi var. Örneğin, arabaları ve çeşitli fırça ve tutamakları temizlemek için bir paket.

Başka bir dezavantaj maalesef oldukça zayıf olan aksesuarlardır. Burada iyi kullanılabilecek, ancak yine de ayrı olarak satın alınabilecek çok şey eksik. Genel olarak, cihaz iyi bir fiyat-performans oranı sunar, nispeten değerli bir izlenim bırakır ve daha küçük alanları hızlı ve iyi bir şekilde temizler. Artı noktalar: Alandan tasarruf etmek için depolama yapılabilmesi için bir aksesuar braketi vardır.

155 70 r13 dört mevsim lastik fiyatları sprey mızrakları ve farklı nozul ekleri ile birlikte gelir, genellikle özel görevler ve diğer yüzeyler için temizlik ekleri vardır. Kirliliğe karşı dirence bağlı olarak, kaçan suyun gücü veya işitmesi de ayarlanabilir, yani Vario-Jet.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku