155 60 r13 lastik fiyatları

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 155 60 R13 Lastik Fiyatları sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 155 60 r13 lastik fiyatları?

Kärching'de önemli olan şey, nispeten yüksek basınç altında keskin bir şekilde paketlenmiş bir su jeti çıkarma yeteneğidir. Pompa bu basıncı oluşturmak için kullanılır ve püskürtme nozulları basıncı dış dünyaya geri bırakır (ayrıca bkz: KÄRCHER: 155 60 r13 lastik fiyatları nasıl çalışır).

Kombinasyon memesi iki ayar seçeneğine sahiptir. Bu tip nozul ile, nozul ucunda hızlı bir dönüş kullanarak nokta ışını ve düz jet arasında geçiş yapabilirsiniz.

Bazı akıllı işlevler de vardır. Hortum kendinden emişlidir, bu yüzden mutlaka bir musluğa ihtiyacınız yoktur. Ayrıca bir kaba veya bahçe havuzuna da yerleştirebilirsiniz. Depo mızrağa bağlanabilir ve kimyasal bir temizleyici ile doldurulabilir. Daha sonra, tercih edilen nesne için köpük temizliğini kaçırabilirsiniz.

Temizleme performansı 155 60 r13 lastik fiyatları PSI değerlendirmesi ve GPM değerlendirmesi ile ölçülür. Gerçek temizleme verimliliğini elde etmek için iki değeri çarpın. Bu karşılaştırmanın etkili bir yoludur.

Performans, Kärcher önerimizden biraz daha iyi, ancak veri sayfasına göre performans aynı. Alan kapsamı iyidir, ancak kiri gevşetmek için mümkün olduğunca yakın bir şekilde yaklaşılması gerekmez. Beton bloklarla kaplı daha küçük çatılarınız varsa, kesinlikle uygundur, ancak düzenli kullanım veya geniş alanlar oluşturmaz.

Emirleri yerine getiren saf makine operatörlerinin yüzeyi, kısa metinler ve piktogramlarla adım adım işlenecek olan sihirbazlarla zaten çalışır: elek takın, bileşenleri ambalajından çıkarın, lensi temizleyin. Yüksek teknolojili yazıcılardaki dokunmatik ekranlar, sabahları bilet makinesinde görülebilenlere benzer. Basit bir menü yapısı var, anahtarlar ve dişli çarklar, iletişim kutuları, durum ekranları, mesajlar, bir görevin işlendiğini gösteren değişen gri alanlar gibi tanıdık semboller var. Bir akıllı telefonda olduğu gibi, mühendis veya makine operatörü iki parmağınızla ayrıntılı olarak yakınlaştırabilir veya bir tür gösterge panelindeki en önemli sayıları ve değerleri izleyebilir. Semmler, parmağınızla bir sembol üzerinde kalırsanız, ekranın üzerinden sürükleyebilirsiniz. Bu sezgidir, bu yüzden meraklı insanlar böyle bir sisteme yaklaşır ve aynı şekilde çalışırsa mutlu olurlar. ---

155 60 r13 lastik fiyatları entegre bir temizleme işlevi varsa, ek bir ek olmadan temizlik maddelerini kullanabilirsiniz. Örneğin, Kärcher neredeyse herkes için bu işleve sahiptir. Şişeyi sadece deterjanla birlikte koymanız ve gitmeniz gerekir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku