15 jant 4 bijon fiyatları

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 15 Jant 4 Bijon Fiyatları sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 15 jant 4 bijon fiyatları?

Alman şirketlerinin 15 jant 4 bijon fiyatları sadece tüketiciler tarafından kullanılmıyor. Model bir projenin bir parçası olarak Kärcher, dünyaca ünlü Aachen Katedrali üzerinde kapsamlı temizlik çalışmaları yapmak için Alman UNESCO Komisyonu ile işbirliği yaptı. Başka bir şirket UNESCO ile çalışmaz, aynı zamanda yüksek kaliteli temizlik cihazları da üretir.

Önemli bilgiler: Özel mülkte bir arabanın temizlenmesi genellikle yasaktır. Bu nedenle, arabayı yıkamadan önce, eyaletinizde / otoparkınızda buna izin verilip verilmediğini öğrenin.

Cihaz çok az ağır ve tekerlekler küçük, bir kaldırımı çekerken oldukça cılız görünüyor. Basınç hortumu tutucusundan aşağı kayarsa, artık eğlenceli değildir, orada daha iyi bir hortum makarası buluruz.

15 jant 4 bijon fiyatları ile yüzeyler daha hızlı ve daha etkili bir şekilde temizlenebilir ve bir sünger ve fırça ile yorucu ovma gerekli değildir. Her şeyden önce, zor alanlara - cephedeki araçların veya girintilerin alt tarafına - boru ve nozul ile ulaşmak daha kolaydır.

Temizleme maddeleri temizleme işlemini hızlandırır ve bazı durumlarda temizliği mümkün kılar. PH değeri, işlenecek yüzeye göre maddenin ne kadar agresif olduğunu ve ne kadar güçlü olduğunu belirlemek için kullanılabilir. Asidik temizlik maddeleri kireç, pas, idrar taşı veya çimento örtüsünü temizler, alkalin ürünler yağ, yağ, balmumu, boya ve vernikleri veya proteini hedefler.

Amazon.de'deki fiyatlara bakınDaha fazla bilgi Bu model elektrikle çalışır ve çok dengeli bir fiyat-performans oranı sunar. Ayrıca hafif, kompakttır ve kapsamlı aksesuarlar (örn. Düz jet nozulu, Roto nokta nozulu, yüksek basınçlı köpük nozulu, vb.) İle birlikte verilir. Cihaz küçük temizlik işleri için çok uygundur.

Tüketicilerin 15 jant 4 bijon fiyatları ne için kullanmak istediklerine bağlı olarak, piyasada çeşitli ürünler var. Bunlar evde özel kullanımdan araba temizliğine kadar verimli kullanım için kompakt sınıflara kadar uzanmaktadır. Elektrikten tasarruf etmek istiyorsanız, aşağıdaki ipuçlarını okumalısınız:

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku