15 inç spoon jant

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 15 Inç Spoon Jant sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 15 inç spoon jant?

Bu 15 inç spoon jant kompakttır, kolayca taşınabilir ve alüminyum teleskopik bir çubuğa sahiptir. Yüksek performanslı ve su soğutmalı motor özellikle bu Kärcher modelleriyle dikkat çekicidir. Başka hiçbir üretici Kärcher gibi bir model teklifine sahip değildir.

Ayrıca bir yakıt deposu olduğunu, ancak normalde su deposu olmadığını da not etmelisiniz. Bu modellerle hala bir hortumla su bağlantısına ihtiyacınız var.

Temizleyici, suyu basınç altına alan ve böylece yüksek hızda bir su jeti sağlayan bir pistonlu pompaya sahiptir. Cihazlar su basıncı seviyesine ve akış hızına göre ayrılır. Pompa motor tarafından tahrik edilirken (genellikle elektrikle) cihaz su bağlantısı yoluyla gerekli miktarda su alır. Su daha sonra bir hortum ve ilgili bağlantı yoluyla yüksek basınçta işlenecek alana yönlendirilebilir. İlişkili ekler nazik ve sıkı çalışmayı sağlar.

Yakında bu 15 inç spoon jant kendiniz gerçekleştirebilmeniz için, 2022'de bu konuda önemli olan her şeyi bir araya getirdik. Bir tane satın almadan önce bilmeniz gereken her şeyi bulun.

Güvenlik nedeniyle, bu model doğrudan pompa kafasında Toplam Durdurma Sistemi olarak adlandırılan otomatik bir emniyet kapama valfine sahiptir. Ayrıca takılabilen bir köpük ve bir sabun şişesi ile birlikte gelir.

Cihazlar çok farklı şekilde donatılmıştır. Bazı yıkama fırçaları, açılı jet borusu veya yüzey temizleme başlığı dahildir. Mannesmann ve Westfalia'nın daha ucuz cihazlarının yanı sıra Emak'ın çok daha pahalı cihazları ile, inatçı kiri çıkarmak için dönen bir bağlantı olan bir kir freze makinesi olmadan yapmanız gerekir. Can sıkıcı: Stihl ve Emak cihazları hariç tüm sprey mızrakları o kadar kısaydı ki, daha büyük kullanıcılar zemini temizlerken bir yayla çalışmak zorunda kaldılar. Burada yanlış uçta açıkça kurtarıldı. Yoksa sadece pahalı uzatma parçaları almamızı mı istiyorsunuz??

15 inç spoon jant genellikle bir temizlik maddesi eklenebilir. Suya beslenebilen araç bakımı için farklı araçlar mevcuttur. Bu, inatçı kirin, cihaz boyaya zarar verebilecek çok yüksek bir basınçta çalışmadan da çıkarılabileceği anlamına gelir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku