15 inç ofsetli jant

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 15 Inç Ofsetli Jant sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 15 inç ofsetli jant?

Ucuz modeller, aynı su basıncına sahip pahalı modellere kıyasla genellikle daha düşük litre çıkışına sahiptir. Yüksek akış hızı 15 inç ofsetli jant önemli bir kalite özelliğidir.

Bir cihaz size hitap ederse, listelenen tekliflerden birinden sipariş verebilirsiniz. Kendimiz hiçbir ürün satmıyoruz. Amacımız, iyi kurulmuş bir satın alma kararı için size yararlı bilgiler sunmaktır.

Bununla birlikte, bu durumda, ilgili güç kablosunun uzunluğuna bağımlısınız ve kullanım sırasında esneklik açısından sınırlısınız. Gerekirse, böyle bir model elbette hareket aralığını biraz artırmak için bir uzatma kablosuna veya bir kablo tamburuna da bağlanabilir.

Kir kesici özellikle inatçı kirler için önerilir. Temizliğin, dönen nokta kirişi ile belirli bir noktada yapılabilmesini sağlar. Birçok 15 inç ofsetli jant için aksesuarların bir parçasıdır, diğerleri için satın alınabilir.

Teslimat oranı ne kadar yüksek olursa, jetin yüzey etkisi o kadar büyük olur, çünkü nozuldan ayrıldıktan hemen sonra atomize olmaz. Temizleme etkisi ve alüvyon çıkışı daha büyüktür ve genel olarak daha az su, daha küçük bir akış hızına göre kullanılır!

Talimatlar iyi gösterilmiştir, bu nedenle cihazı başlatmak hızlıdır ve çok fazla okumak zorunda değilsiniz. Test evinde, kirli panjurları kuş dışkılarından, su ve liken sıçramasından kurtardık ve damlama kenarlarını verdigris ve pencere çerçeveleriyle temizledik. Bütün bunlar ahşap boyamıştı. Vario nozulu sayesinde su basıncı iyiydi, liken ve verdigris çok hızlı bir şekilde çıkarılabilirdi, özellikle sert jet panjurların açılı köşeleri için uyguntu.

Bir 15 inç ofsetli jant profesyonel olarak kullanıldığında, araba boyalarında paçavra veya fırçalarla bırakılanlar gibi pürüzsüz yüzeylerde çirkin alçı izlerinden kaçınılır. Dezavantajları nelerdir?

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku