15 c lastik fiyatları

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 15 C Lastik Fiyatları sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 15 c lastik fiyatları?

Doğru 15 c lastik fiyatları seçerken, en önemli şey cihaza ne sıklıkta ve neye ihtiyacınız olduğudur. Son olarak, performans / su miktarı ve çalışma basıncı faktörleri de buna bağlıdır. Genel olarak, aşağıdaki hususları göz önünde bulundurmalısınız:

Kombi nozul: Kombinasyon nozuluyla tüketiciler, basit bir döner harekete sahip hem düz hem de nokta jeti üretebilir. Düz kiriş ile yüzey daha nazik ve geniş bir alan üzerinde temizlenirken, nokta kirişi küçük bir alana yoğunlaşır ve orada çok güçlü bir şekilde oluşur.

Bununla birlikte, mevcut üretim cihazlarının motor performansı, kaba performans karşılaştırması için yeterlidir. Motor gücü ne kadar yüksek olursa, nominal basınç veya teslimat oranı o kadar yüksek olur.

Not: Sadece kumtaşı, yıkanmış beton, kauçuk veya plastik gibi gözenekli veya yumuşak yüzeyler 15 c lastik fiyatları ile işlenmemelidir. Bu malzemeler yoğun temizlikten muzdarip olabilir. Ayrıca, gaz ızgaranızı onunla temizlemek istiyorsanız, az basınçla çalışmalı ve brülörlerin mümkün olduğunca kuru kalmasını sağlamalısınız.

Ucuz modellerle ise üreticiler malzemelerden tasarruf sağlıyor. Bu nedenle, cihazlar çok uzun sürmez ve genellikle sadece ara sıra kullanım için tasarlanmıştır. Tekstil takviyeli basınç hortumları iyidir, ancak çelik takviyeli olanlar daha kararlıdır ve çoğunlukla daha fazla basıncın kullanıldığı profesyonel segmentte bulunur.

Kalın freze makinesi: Yerdeki panellere kir veya yosun sıkışmışsa, hassas bir jete ihtiyacınız vardır. Burası tam olarak Powerspeed memesi veya rotor memesi olarak da bilinen bir kir freze makinesinin kullanıldığı yerdir.

Çoğu 15 c lastik fiyatları yerleşik su ekranları vardır. Bu eleklere su ön filtreleri denir ve pompaya beslenmeden önce suyu filtreler. Bir su ön filtresi tortuları ve kir parçacıklarını sudan çıkarır ve pompayı korur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku