14 jant beyaz yanak

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 14 Jant Beyaz Yanak sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 14 jant beyaz yanak?

Cephenizdeki yosun benzeri izler, girişinizin taş levhaları ile muhteşem bir otoparkın bulunduğu toz grisi ahşabı arasında yosun? Olmak zorunda değil! 14 jant beyaz yanak ile bahçedeki kiri özellikle kolayca temizleyebilirsiniz. Ve hatta zaman kazanıyorsunuz.

Böyle bir cihaz, herhangi bir su kaynağını kullanabilmekle karakterizedir. Bu, böyle bir modelin bir nehir veya gölün suyu ile de çalıştırılabileceği anlamına gelir.

Sette ayrıca bir teras temizleyici ve spot genişliğinde bir jet nozulu bulunmaktadır. Bununla birlikte, sadece duvarın köşelerinde kullanabiliyormuş gibi yapar, çünkü uçta meme yoktur. Tüm aksesuarlar doğrudan cihaza takılır.

İnatçı kirler bile bir 14 jant beyaz yanak ile hızlı ve kolay bir şekilde çıkarılır. Öte yandan bir buhar temizleyici, güçlü bir su jeti ile değil, sıcak buharla çalışır.

Kaza koruması: Cihazı çocukların ve hayvanların önünde güvenli bir şekilde saklayın ve su jetini insanlara veya diğer canlılara yönlendirmeyin, çünkü suyun yüksek basıncı çok acı vericidir ve ciddi yaralanmalar meydana gelebilir. Çalışma sırasında, cihazı güvenli bir şekilde tutabildiğinizden ve yakındaki hiçbir ürünün hasar görmediğinden emin olmalısınız.

Farklı eklerle, her köşeye gerçekten ulaşmak ve kiri çıkarmak için yeterli olamaz. Birçok uygulama için uygun nozullar vardır: dönen yıkama fırçası, yüzey temizleyici, düz jet nozulu, kir kesici, ...

Elektrikli 14 jant beyaz yanak, daha küçük terasların, kaldırımların, bahçe mobilyalarının ve araçların temizlenmesi gibi basit işler için idealdir. Gelecekteki çalışma alanı bu faaliyetlerle sınırlıysa, bu tür bir cihazla iyi hizmet edersiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku