14 inç yazlık lastik fiyatları

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 14 Inç Yazlık Lastik Fiyatları sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 14 inç yazlık lastik fiyatları?

14 inç yazlık lastik fiyatları su ve normalde elektrik gerektiren bir temizleme cihazıdır. Bir düğmeye basarak etkinleştirilir. Bir meme veya fırça yardımıyla farklı alanlara hızlı ve zorlanmadan ulaşılabilir. Adından da anlaşılacağı gibi, model yüksek basınçta çalışır. Yüksek basınçlı pompa, su borusu / su bağlantısından gelen suyu kullanır ve el aleti / tabanca ile yüksek basınçta tekrar serbest bırakır.

Diğer yüksek kaliteli detaylar, nozulun önüne koyabileceğiniz ayarlanabilir sabun bağlantısı, sağlam bir süspansiyona sahip sabit, kauçuklu tekerlek ve uzun ve ekstra kalın güç kablosudur.

Kaldırımlarda ve teraslarda orantısızlık hızlı bir şekilde kaldırılabilir. Pratik cihazlar araçları temizlemek için de kullanılabilir. İnatçı kirler bile çaba harcamadan çıkarılabilir. Cihazınızı doğru kullanırsanız, çok çaba harcarsınız.

14 inç yazlık lastik fiyatları birçok şekilde kullanılabilir. Tüm nesnelerin çoğunu açık havada temizlemek için kullanabilirsiniz. Zemin döşemeleri, cepheler ve bahçe aletleri tipik uygulama alanlarıdır. Ama köpeğinizi, kedinizi ve hatta çocuğunuzu kıkırdama fikrini almayın. Bu temizliğe değil, ciddi yaralanmalara yol açar. Bitkiler ayrıca Kärcher ile püskürtülmeyi tolere edemez. Hassas kaplamalı yüzeylere ve genellikle yumuşak nesnelere (lastik contalar ve araba lastikleri gibi) dikkat etmelisiniz. Onlara zarar vermemek için düşük basınçla veya daha uzak bir mesafeden çalışmanız önerilir.

Bu eklerle, su sekiz milimetreden daha büyük olmayan bir delikten dışarı ateş eder. Bu, inatçı kiri de giderebilen sert bir jet oluşturur. Bu nedenle, bu nozullar metalik oksidasyonu veya gecikmeleri ortadan kaldırmak için kullanılır. Memenin diğer malzemelerde kullanılmasından kaçınılmalıdır. Bir otomobilin temizlenmesi için kullanılması önerilmez.

Bununla birlikte, bu entegre fonksiyonlar genellikle profesyonel köpük nozullarının yerini alamaz. Bununla birlikte, terasları veya sıvaları hızlı ve kolay bir şekilde temizlemenizi sağladığı için işlev normal kullanım için son derece pratiktir.

Arabanızı klasik şekilde yıkamak, uzak bölgelerde çalışmak veya özellikle inatçı kiri sıcak suyla çıkarmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın - her uygulama için uygun bir 14 inç yazlık lastik fiyatları vardır

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku