14 inç jant

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 14 Inç Jant sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 14 inç jant?

Bir 14 inç jant çeşitli şekillerde kullanabilir ve böylece inatçı kiri hemen kendiniz tamamen temizleyebilirsiniz. Izgaranın temizlenmesi, araba yıkanması veya tüm teras temizlenmesi gerekip gerekmediğine bakılmaksızın, iyi seçilmiş bir çalışma işinizi kolaylaştırır ve en iyi sonuçlara yol açar.

Ek olarak, sıcak su cihazları genellikle daha düşük bir basınçta çalıştırılabilir, çünkü sıcak su, daha yüksek bir basınçta soğuk su ile daha düşük bir basınçta aynı temizleme performansına sahiptir.

Resimler öncesi ve sonrası, bir temizleme cihazının elde ettiği etkiyi açıkça gösterir, ancak aralarında bir fırça veya keskin temizleme maddesinin kullanılmadığını garanti etmez.

14 inç jant aksine, iki belirleyici avantaj vardır: biri daha sessiz çalışır, çevre dostu ve sağlığa zararsızdır. Cihazlar özellikle hızlı bir şekilde çalıştırılabilir ve genellikle biraz daha küçük ve daha kullanışlıdır. Ayrıca satın alma için çarpıcı bir argüman: işletme maliyetleriniz bire göre çok daha düşük

Teras veya yüzey temizleyici, beton blokları, kaldırımları ve diğer büyük, düz yüzeyleri veya cephe parçalarını temizlerken gereken süreyi önemli ölçüde azaltır. Alt kısmı açık, sabit fırçalar içeren bir küvetten oluşur. Ortada iki su jeti döndürüldü. Böylece teras taşlarını temizleyebilir, aynı zamanda nispeten zahmetsizce yeşil açıklıklı bir beton duvar da yapabilirsiniz.

Yüksek basınçlı hortum mat bir yüzeye sahiptir ve ucuz modellerinki kadar hantal değildir. Bosch çelik bir ceketten bahsediyor. Uygulamada, hortum daha ucuz modellere göre daha rahat kullanılabilir, çünkü daha az inatçıdır ve hızlı yürümeye başlamaz.

14 inç jant beslenen su miktarı genellikle saatte litre olarak tanımlanır. Öyle. arkada yönlendirilen - alüvyon gücü su basıncından ve öne salınan su miktarından oluşur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku