14 inç çelik jant ikinci el

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 14 Inç çelik Jant Ikinci El sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 14 inç çelik jant ikinci el?

Hangi 14 inç çelik jant ikinci el satın almak istediğinizi düşünüyorsanız, ne sıklıkta kullanıldığını ve ne için kullanıldığını düşünün. Çeşitli temizlik görevleri (araba, teras, yollar) yaparsanız, çamaşır makinenizin tüm görevler için uygun olduğundan emin olun.

Sabun, çözücü veya diğer katkı maddelerini kullanmak istiyorsanız, entegre bir tanka sahip bir temizleyici satın almalısınız. Takım ve kablo depolama, daha ağır modeller için tekerlekler gibi bir artıdır.

Bu cihazda bulunan kapsamlı aksesuarlar arasında bir püskürtme tabancası, geniş bir jet nozulu ve bir spot jet nozulu, bir teras temizleyici ve bir püskürtme kabı bulunur.

14 inç çelik jant ikinci el küçük elektrikli süpürgelere benziyor. Büyük ve küçük alanlardan kir, yosun veya likenleri çıkarmak için kullanılabilirler. Araba yolunuzu ön plana çıkarın ve kişisel yolunuzla başlayın.

Basınç seviyesi ayarı olmadan bunu nasıl yaparsınız?? Yalnızca basılı bir ekranınız varsa? Daha sonra basınç mesafe boyunca düzenlenir. Bu, memenin temizlenecek yüzeye ne kadar fazla mesafe varsa, temizleme etkisi o kadar az agresif olur.

Kalın kesici: Bu aksesuar taş levhaların yüzeylerini temizlemek veya münferit plakalar arasındaki boşluklar için kullanılabilir. Zamanla bu yerlerde çok sayıda yosun birikir. Kir kesici, aynı zamanda döndüğü çok sert bir nokta jetine sahiptir.

Pil çalışması: Pil sürücülü modern 14 inç çelik jant ikinci el, güç tüketimi açısından da ucuzdur. Bu sürücüye sahip cihazların çalışma süresi kayıt gücüne bağlı olarak değişir. Pil üniteleri kullanımda esnektir ve ulaşılması zor yerlerde de kullanılabilir. Tüketiciler sürücüden yararlanabilir ve güç bağlantısı olmayan bu tür cihazları kullanabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku