14 inç çelik jant göbeği

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 14 Inç çelik Jant Göbeği sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 14 inç çelik jant göbeği?

Bir 14 inç çelik jant göbeği temizleme etkisi için özellikle önemli olan, yüksek basınç pompası tarafından birim zaman başına öne yayılabilecek maksimum su miktarını gösteren yüksek bir çalışma basıncı ve alüvyon çıkışıdır.

Motor çalışıyorsa, hasarı önlemek için - özellikle daha uzun çalışma sırasında - güvenilir bir şekilde soğutulmalıdır. İki sistem arasında seçim yapmanız gerekir: hava veya su ile soğutma. Su soğutma, soğuk su ile kullanım sırasında motoru verimli bir şekilde soğutması pozitif özelliğe sahiptir. Avantajları yüksek verimlilik ve dayanıklılıktır.

Katı kumaş hortumu, çok sık taşlama olmadan kolay yuvarlanmaya izin verir. Hortum makarasının bir backstop'u vardır, bu yüzden kendi kendine dönemez. Basınç hortumu her zaman temiz bir şekilde sarılır. Backstop'un dezavantajı: Çatıda dururken hortumu yukarı doğru çekemeyiz.

14 inç çelik jant göbeği çalıştırılabilmesi için, bağlı su borusunun ilgili basınca sahip olması gerekir. Özel kullanım için cihazlar normal ev bağlantıları için tasarlanmıştır. Oradan üç ila dört barlık bir basınçta cihaza akan suyu çekerler. Bununla birlikte, endüstriyel temizlik cihazları evdeki musluklara bağlanamaz çünkü önemli ölçüde daha fazla baskı gerektirirler.

Yüksek basınçlı pompanın maksimum veya nominal basıncı ve nozülün çalışma basıncı farklıdır. Memeye kadar, bir yandan basınç düşer, diğer yandan püskürtme borusu üzerindeki basınç da manuel olarak değiştirilebilir. Su basıncını düzenleyen Vario memesini çevirirsiniz.

Başlangıçta gürültü seviyesi: Cihaz su alımı için bir kova ile kullanıldığında gürültü seviyesi başlangıçta biraz yüksektir, ancak basınç sabit kaldığı anda azalır.

Testin bir sonucu olarak Stiftung Warentest, 14 inç çelik jant göbeği kimyasal katkı maddeleri kullanmamasını önerir. Çoğu durumda, yürüyüş yolları ve boyalı beton döşemeler kimyasallar olmadan mükemmel bir şekilde temizlenebilir, yani sadece su ile. İnatçı kontaminasyon durumunda, kimyasal temizlik maddeleri elle püskürtülebilir ve belirli bir maruz kalma süresinden sonra püskürtülebilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku