14 çıkma jant

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 14 çıkma Jant sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 14 çıkma jant?

Aksesuarlar: Çoğu 14 çıkma jant hem bir kombinasyon memesi hem de bir rotor memesi veya bir kir kesici bulunur. Tüketiciler bu parçaların nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki kılavuzda bulabilirler.

Bu aksesuar pas, boya ve diğer inatçı kirleri gidermek için idealdir. Yüksek ve hedefli baskı, gevşek boya kalıntılarını ve pasları temizler ve bu nedenle yeni bir boya tabakası için hazırlık için özellikle uygundur. İlgili üreticiden koordineli bir aşındırıcı ile birlikte, sonuç tekrar geliştirilebilir. Kum ve ıslak jet seti özellikle güçlüdür ve inatçı kiri giderebilir.

Temizlik maddesi: Hangi temizlik maddesini kullanmanız gerektiğine öncelikle temizlenecek malzemeye ve yüzeye (ahşap, taş, plastik, metal vb.) Bağlıdır. Çoğu zaman, bazı üreticiler cihazlarıyla satın alınabilen veya satın alınması gereken özel temizlik maddeleri de sunar. Özel bir temizlik maddesine bağlı değilseniz, alternatif olarak basit, çok agresif olmayan çok amaçlı bir temizleyici veya sadece temiz su kullanabilirsiniz. Temizlik yaparken, su jetinin gücünün önemli olduğunu da düşünün. Bu çok güçlü ise, yüzeyler (örneğin bir araba yıkarken) hasar görebilir.

Her bahçeye bir bahçe hortumu aittir. Bununla birlikte, yüzeylerin temizlenmesi için sadece sınırlı bir ölçüde uygundur. Yakında bir 14 çıkma jant sizin için bu kadar özel yapan şeyleri özetleyeceğiz.

Basınç hortumu, dahili hortum makarası kullanılarak cihazın arkasında örnek ve temiz bir şekilde sarılır. Elektrik kablosu için, doğru sargı için yanda iki terminal vardır. Uzatılabilir tutamak taşımayı kolaylaştırır ve depolama için cihazdaki ikinci tutamağa batırılabilir. Tekerlek hafif ve hassas bir şekilde çalışır, böylece uzun mesafelerde bile taşıma çok kolaydır.

Olası özel aksesuarlar bir hortum makarası, daha uzun yüksek basınçlı hortum (altı metre yerine dokuz) ve bir yüzey temizleyicisidir. Kullanılmadığında yerden tasarruf etmek için doğrudan cihazda saklanabilir.

Ağırlık işte önemli bir rol oynar. Buhar jetine sahip olduğunuzu varsaymalısınız veya. bahçenizin her köşesine ulaşmak için 14 çıkma jant çok çekmek veya taşımak zorundasınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku