14 bbs çelik jant

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 14 Bbs çelik Jant sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 14 bbs çelik jant?

Bir su deposu olan 14 bbs çelik jant, cihazın kendisinde bir su deposuna sahiptir ve çalışması için ayrı bir su kaynağına ihtiyaç duymaz. Ek olarak, bu tür cihazlar genellikle bir pil ile birleştirilir, böylece cihaz hareket halindeyken kullanılabilir.

Böcek kalıntıları gibi inatçı kirleri temizleyen yoğun bir köpük halısı uygulanabilir. Bu şekilde, tüm kirler düşük basınçla bile boyadan çıkarılabilir.

Yağmur suyunu kullanmak istiyorsanız böyle bir model her zaman uygundur. Bu şekilde yağmur variline bir hortum koyabilir ve terasınızı ve diğer birçok şeyi temizlemek için yağmur suyunu kullanabilirsiniz.

Tıkalı drenaj boruları bir sıkıntıdır. Birini eski pömpel veya drenaj spirali ile temizlemeye çalışan herkes bu konuda bir şarkı söyleyebilir. Bu araçlar çok fazla sabır ve kas gücü gerektirir; boru temizliği genellikle mümkün değildir. Sonunda, çok para için bir yükleyici kiralamanız gerekir. 14 bbs çelik jant için özel bir boru temizleme hortumu, manuel aletlerden önemli ölçüde daha etkilidir - ancak yine de bir usta ekinden daha ucuzdur. Bu hortumların bir bağlantısı vardır, hortumu arkaya bakan nozullarla boruya sürükler, ileri bir ışın yolu temizler.

Düz jet memesi: Bu nozul, motorlu taşıtları temizlemek için idealdir, çünkü az basınç üretir ve suyu mümkün olan en geniş jetle serbest bırakır, bu da hasar riskini azaltır.

Daha sonra, sprey tabancasını çalıştırırken, kullanıcı tasarımcıların çaba gösterip göstermediğini veya yalnızca en basit standart teslimat mallarının kullanılıp kullanılmadığını fark eder. Tetikleme kuvveti, tetikleme noktası ve dozlama yeteneği, çalışmanın eğlenceli olup olmadığı çok önemlidir. Son olarak, meme ortaya çıktığında etkili olup olmadığına karar verilir. Memeli gövdesini çevirerek mesafesi değişken olan iki puldan oluşabilir. İlk başta harika görünüyor - hey, sprey jeti ayarlanabilir! Ancak, sadece düzensiz ve temiz ayarlanamayan düz bir jetin çıktığını öğrenmek zorunda kalırsanız da ayık olabilir. MOTORRAD değerlendirmesine göre çok daha iyi: açıkça tanımlanmış, ayarlanamayan düz bir jet. Kärcher ve Nilfisk böyle bir şeyin nasıl görünebileceğini gösteriyor.

İpucu: Sıcak veya hatta sıcak su temizliği kolaylaştırabilir. En basit yöntem: Basit bir adaptörle 14 bbs çelik jant, suyu hemen ısıtmak için musluğa bağlanabilir. Bununla birlikte, sıcak su malzemelerinin dayandığından emin olun. Uygun olmayan hortumlar (yüksek basınçlı hortumlar), nozullar ve contalar kolayca zarar görebilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku