135 massey ferguson hidrolik direksiyon takımı

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 135 Massey Ferguson Hidrolik Direksiyon Takımı sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 135 massey ferguson hidrolik direksiyon takımı?

135 massey ferguson hidrolik direksiyon takımı, su deposu ve bağlantısı olan bir elektrikli temizleme cihazıdır. Depo suyla doldurulur veya bir su borusuna bağlanır. Cihaz güç şebekesine bağlanır bağlanmaz çalışmaya hazırdır. Tutamaktaki bir düğme kullanılarak etkinleştirilir. Gücü ayrı ayrı ayarlanabilen nozuldan bir su jeti kaçar. Su jeti daha sonra işlenecek alanda tutulur.

Teras veya yüzey temizleyici, beton blokları, kaldırımları ve diğer büyük, düz yüzeyleri veya cephe parçalarını temizlerken gereken süreyi önemli ölçüde azaltır. Alt kısmı açık, sabit fırçalar içeren bir küvetten oluşur. Ortada iki su jeti döndürüldü. Böylece teras taşlarını temizleyebilir, aynı zamanda nispeten zahmetsizce yeşil açıklıklı bir beton duvar da yapabilirsiniz.

Özel yüksek basınçlı tabanca ile çok daha hızlıdır. Çamur pratik olarak her yere çıkarılabilir. Su basıncı, bir Variopower jet borusu kullanılarak temizlenecek malzemeye mükemmel şekilde eşleştirilebilir.

Yağ (dizel) veya gazla ısıtılan sabit 135 massey ferguson hidrolik direksiyon takımı, sorumlu baca süpürücüleri tarafından bildirime tabidir. Baca taraması, egzoz gazı değerlerinin bir ölçümünü yapar, böylece standart sınır değerleri aşılmamalıdır. Cihazdan çıkan, inatçı kiri temizleyen çok sert bir su jetidir. Bir temizlik maddesinin de eklenebileceği cihazlar vardır. Ticari mutfaklarda uzun zamandır başarıyla kullanılıyorlar. Diğer şirketler de baskıya, yani nakit performansına bağlı olarak başarılı bir şekilde güveniyor, kullanılabileceği birçok alan var.

Açıklamadaki iyi değerlere rağmen, uygun bir basınç oluşmaz veya sürekli akmaz, temizleme projesi sisifus çalışmasına dönüşür. İlk ipucu, böyle bir cihazın zayıf test derecesi nedeniyle 2022 testinde ve karşılaştırmasında bir yer bulamayacağı gerçeğidir. Aksi takdirde, müşteri incelemelerine bakmanız önerilir.

Çünkü daha yüksek bir performansla kir freze makinesini yerden daha uzak tutabilir ve aynı anda daha fazla yer kaplayabilirsiniz. Düşük performansla, kaplamayı çıkarmak için mızrağı zemine çok yakın tutmanız gerekir.

135 massey ferguson hidrolik direksiyon takımı ile çalışmak, üreticilerin reklam görüntülerinde çok keyifli görünüyor. Kir arma yüzeyine yavaş yavaş temizlik ve yeni parlaklık getirmek bir zevktir. Ancak çalışma sadece riskleri biliyor ve uygun önlemleri alıyorsanız basit ve zararsızdır. Aşağıdakilerle çalışırken aşağıdaki tehlikeler vardır:

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku