13 jant kış lastiği ikinci el

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 13 Jant Kış Lastiği Ikinci El sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 13 jant kış lastiği ikinci el?

13 jant kış lastiği ikinci el özel amaçlar için niş çözümlerdir. Hareketlilik yüksek temizlik performansından daha önemli olduğunda idealdir. Örneğin, zaman zaman bisikletlerini veya balkonunu temizlemek için kullanmak isteyen kiralık daire sakinleri için pratiktirler. Kamp alanında da iyi hizmet verebilirler. Bir kovadan su temini için bir tanka veya emme cihazına sahip olmak mantıklıdır, çünkü hiçbir soketin menzil içinde olmadığı yerlerde, genellikle su borusu yoktur.

Hassas malzemeleri temizlerken orta mesafeyi koruyun. Bu, lastiklerin temizlenmesi için de geçerlidir. Su jetini lastiklere çok yakın tutarsanız, hasar riskiyle karşı karşıya kalırsınız!Şimdi bu su jetini kirli noktada tutun. Ancak, su jetini her zaman hareket halinde ovaladığınızdan emin olmalısınız. Sert su jeti çok uzun süre tek bir yerde kalırsa, fayanslar yırtılabilir, plastik parçalar hasar görebilir veya ortak malzeme çıkarılabilir. Ayrıca, araçları, bisikletleri vb. Etkileyen boya hasarı oluşabilir. çok sinir bozucu ve maliyetlidir.

Çoğu cihaz silindirler tarafından çok esnek bir şekilde kullanılabilse bile, aşılamayan engeller vardır. Yüksek basınçlı hortumun yeterince uzun olması (örneğin garaj çatısını oymak) burada avantajlıdır!

Doğru temizlik maddesi ile de çok fazla enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Berrak su ve mevcut su basınçlarından biri ağır kirleri gidermek için genellikle yeterli değildir. İlgili uygulama alanı için özel bir temizlik maddesi ile çalışma saatleri ve dolayısıyla enerji tüketimi azalır. Özellikle manuel temizlik, bina temizliğinde çok fazla çalışma gerektirir ve özel bir 13 jant kış lastiği ikinci el ile yapılması daha kolaydır. Çok kirli zeminlerle, kiri çözmek için bir fırça kullanmanız gerekir. Birçok tanınmış üretici bu nedenle suya eklenebilecek koordineli temizlik maddeleri sunmaktadır. Temizleme maddeleri de konsantrasyonlarında farklılık gösterir ve dozlamadan hemen sonra kullanılmalıdır. Sabun içeren temizlik maddelerine ek olarak, artık yağ ve yağın uzaklaştırılması veya yosun, yosun ve yeşil tortuların giderilmesi için özel ürünler de bulunmaktadır. Doğru dozlanır ve uygulanır, çalışma saatlerini azaltır ve yine de çevreyi korurlar.

Damıtılmış suya ihtiyacınız yoktur, ancak bunun birçok avantajı vardır. Damıtılmış su tuzdan arındırılır ve musluk suyunun aksine neredeyse diğer çözünmüş bileşenlerden arındırılır.

Böylece Kärcher cihazını yüzey temizleyici, püskürtme tabancası, çeşitli fırçalarla kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabilirsiniz; Yüksek basınçlı hortumlar ve teleskopik direkler vb. adapte olmak. Gövde altı temizleyicileri, emme hortumları, elektrikli yıkayıcılar, kir freze makineleri ve boru temizleme setleri bile bir Kärcher'ın aksesuarları arasındadır. Başka hiçbir üretici ayak uyduramaz.

13 jant kış lastiği ikinci el, su deposu veya su bağlantısı olan bir cihazdır. Bu tank suyla doldurulur veya su borusuna bağlanır. Cihaz daha sonra güç şebekesine bağlandığında çalışmaya hazırdır. Bir su jeti nozuldan kaçabilmesi için tutamaktaki bir çalıştırma düğmesi ile etkinleştirilebilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku