13 jant ince yanak lastik fiyatları

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 13 Jant Ince Yanak Lastik Fiyatları sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 13 jant ince yanak lastik fiyatları?

Merkezlenmiş bir su jeti genellikle hedeflenen temizlik işlemleri için yararlıdır. Bu, püskürtme nozullarından basınçla taşınır. Öncül geçerlidir: su jeti yüksek basınçta püskürtme tabancasından ne kadar ince çıkarsa, su hızı o kadar yüksek olur. Sert bir ışın bu nedenle çeşitli nesnelere de zarar verebilir. Bu nedenle 13 jant ince yanak lastik fiyatları ile uğraşırken dikkatli olunmalıdır.

Bağlantı kopyalandı Su basıncına ek olarak, kapsamlı temizlik için akış hızı önemli bir rol oynar. Su basıncı ve akış hızı vazgeçilmez bir ilişki içerisindedir ve koordine edilmelidir.

Kaza koruması: Cihazı çocukların ve hayvanların önünde güvenli bir şekilde saklayın ve su jetini insanlara veya diğer canlılara yönlendirmeyin, çünkü suyun yüksek basıncı çok acı vericidir ve ciddi yaralanmalar meydana gelebilir. Çalışma sırasında, cihazı güvenli bir şekilde tutabildiğinizden ve yakındaki hiçbir ürünün hasar görmediğinden emin olmalısınız.

Bununla birlikte, temizlik maddelerinin doldurulabileceği ayrı bir tanka sahip 13 jant ince yanak lastik fiyatları de vardır. Buna göre, bu tür cihazlar yüksek basınçlı bir temizlik maddesi memesi gerektirmez. Bununla birlikte, kullanılırken düşük bir basınç seçmeye dikkat edilmelidir.

DELTAFOX'un ekipmanı örnek niteliğindedir: bu cihazı satın aldığınızda, bugünün teknolojisinin bu durumda sunduğu her şeyi elde edersiniz. Bunlar örn. hortum makarası ve temizleme maddesi tankı, sapa bir çocuk kilidi entegre edilmiştir ve cihazın ayrıca bir otostop işlevi vardır.

Bu cihazda bulunan kapsamlı aksesuarlar arasında bir püskürtme tabancası, geniş bir jet nozulu ve bir spot jet nozulu, bir teras temizleyici ve bir püskürtme kabı bulunur.

Not: Ürün karşılaştırmalarımız, Stiftung Warentest ve diğer ünlü enstitülerden 13 jant ince yanak lastik fiyatları teknik veriler, müşteri görüşleri ve pratik testler gibi farklı bilgi kaynaklarına dayanmaktadır. Değerlendirme sürecimiz hakkında daha fazla bilgi.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku