13 inç geniş taban lastik

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 13 Inç Geniş Taban Lastik sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 13 inç geniş taban lastik?

Sıcak suyun ek bir noktası 13 inç geniş taban lastik, sıcak suyun çok daha yüksek temizleme performansına sahip olmasıdır. Böylece, temizlenecek malzemeyi koruyan daha az basınçla çalışabilirsiniz.

Ergonomik PowerDial püskürtme tabancasıyla, dört farklı görev - araba, ahşap, beton ve sabun - arasındaki gerekli basıncı parmaklarınızın ucunda kolayca ayarlayabilirsiniz

Damıtılmış suya ihtiyacınız yoktur, ancak bunun birçok avantajı vardır. Damıtılmış su tuzdan arındırılır ve musluk suyunun aksine neredeyse diğer çözünmüş bileşenlerden arındırılır.

13 inç geniş taban lastik devreye almadan önce, çatlak veya bükülme olup olmadığı kontrol edilmelidir. Çünkü küçük çatlaklar bile hortumu yüksek basınçta parçalayacaktır.

Bununla birlikte, bu durumda, ilgili güç kablosunun uzunluğuna bağımlısınız ve kullanım sırasında esneklik açısından sınırlısınız. Gerekirse, böyle bir model elbette hareket aralığını biraz artırmak için bir uzatma kablosuna veya bir kablo tamburuna da bağlanabilir.

Kalın kesici: Bu aksesuar taş levhaların yüzeylerini temizlemek veya münferit plakalar arasındaki boşluklar için kullanılabilir. Zamanla bu yerlerde çok sayıda yosun birikir. Kir kesici, aynı zamanda döndüğü çok sert bir nokta jetine sahiptir.

İlginç bir şekilde, 13 inç geniş taban lastik bir bahçe hortumundan çok daha az su tüketir, çünkü su küçük bir nozul nedeniyle yüksek basınç altındadır. İyi haber şu ki, daha iyi sonuçlar elde edersiniz, zamandan tasarruf edersiniz ve daha az su kullanırsınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku