13 inç 5 kol jant

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 13 Inç 5 Kol Jant sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 13 inç 5 kol jant?

Araba yıkama için bir 13 inç 5 kol jant arıyorsanız, yapılacak ilk şey federal eyaletinizde buna izin verilip verilmediğini bulmaktır. Çünkü yakınlarda veya su koruma alanında yaşıyorsanız, genellikle biriyle temizlik yasaktır.

Temizlik maddesini ülke çapında uygulayabilmek için özel bir yüksek basınçlı temizleme maddesi memesi / köpük memesi vardır. Bu yüksek basınç mızrağına tutturulur ve temizlik maddesini geçmişten akan suya verir.

Cihazı çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyin dahil olduğundan emin olun. Buna yüksek basınçlı hortum, sprey mızrağı ve en az bir bağlantı dahildir. Standart bağlantıya ek olarak, zemin temizliği için düz bir jet memesi ve özellikle inatçı kir için bir döner nozul olması mantıklıdır. Kablosuz bir cihazla, en az bir uygun pilin bulunduğundan emin olmalısınız.

13 inç 5 kol jant sprey mızrakları ve farklı nozul ekleri ile birlikte gelir, genellikle özel görevler ve diğer yüzeyler için temizlik ekleri vardır. Kirliliğe karşı dirence bağlı olarak, kaçan suyun gücü veya işitmesi de ayarlanabilir, yani Vario-Jet.

Kompakt ve kullanışlı tasarımlı Kärcher'ın giriş seviyesi modelleri kolay yüzey temizliği için idealdir ve çok pahalı değildir. Kärcher'ın bu giriş seviyesi modelleri için uygulama alanları çok karmaşıktır, bu yüzden çok popülerdirler.

Kimyasal temizlik maddeleri daha da agresif olmak için kullanılabilir. Bunlar ayrı bir tanka doldurulur ve daha sonra buhar patlatıldığında su ile karıştırılır. Yardımcı olabilirler, ancak çevreyi kirletirler. Bu nedenle, bunları akıllıca kullanmak önemlidir. Bu durumda, sıçrama suyu da kullanıcı için sağlıksız kabul edilir.

Bazı sanayi şirketlerinin malzemeleri kesmek için su jeti kullandığını duymuş olabilirsiniz. Suyun basıncı yeterince yüksekse, su bir kesme aleti haline gelebilir. Bu, özellikle 13 inç 5 kol jant ile lastikleri temizlerseniz geçerlidir. Lastik, basınca duyarlı kauçuk bir karışımdan oluşur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku