13 ebat kışlık lastik

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 13 Ebat Kışlık Lastik sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 13 ebat kışlık lastik?

13 ebat kışlık lastik her zaman bir kir freze makinesi ve düz jet memesi ile donatılmalıdır. Değişken bir meme, bir yüzey temizleyici veya bir yıkama fırçası daha da verimli çalışmayı mümkün kılar ve temizleme sonucunu iyileştirir.

Jet nozulunun en güçlü ayarlaması bile artık atılmak üzere olan bu masada hasara neden olamaz, ancak özellikle kärcher'ın performansını göstermek için uygundur - ve bu kesinlikle ikna edicidir.

Temizleyici, suyu basınç altına alan ve böylece yüksek hızda bir su jeti sağlayan bir pistonlu pompaya sahiptir. Cihazlar su basıncı seviyesine ve akış hızına göre ayrılır. Pompa motor tarafından tahrik edilirken (genellikle elektrikle) cihaz su bağlantısı yoluyla gerekli miktarda su alır. Su daha sonra bir hortum ve ilgili bağlantı yoluyla yüksek basınçta işlenecek alana yönlendirilebilir. İlişkili ekler nazik ve sıkı çalışmayı sağlar.

Satın almadan önce temizlik maddeleri kullanmayı düşünüyorsanız, entegre bir temizlik kabına veya ekipman özelliği olarak uygun araçlar için ayrı bir bağlantı noktasına sahip gelecekteki 13 ebat kışlık lastik seçerken kesinlikle bir modele dikkat etmelisiniz.

Bilgi sadece en önemli bilgilerin bir özetidir. Daha fazla ve çok kapsamlı ayrıntılar, Kärcher üreticisinin web sitesinde İndirilenler altındaki kullanım talimatlarında bulunabilir.

Basınç seviyesi ayarı olmadan bunu nasıl yaparsınız?? Yalnızca basılı bir ekranınız varsa? Daha sonra basınç mesafe boyunca düzenlenir. Bu, memenin temizlenecek yüzeye ne kadar fazla mesafe varsa, temizleme etkisi o kadar az agresif olur.

Kullanım Alanları bölümünde, bu çok yönlü cihazların kullanımına ilişkin çok sayıda örnek listelenmiştir: ahşap teraslar ve plakalar, bahçe aletleri, ev cepheleri veya yüzme havuzları, 13 ebat kışlık lastik bu alanların hepsinde iyi bir iş çıkarır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku