13 çelik jant letgo

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 13 çelik Jant Letgo sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 13 çelik jant letgo?

13 çelik jant letgo en önemli bileşen piston pompasıdır. Bu genellikle pirinç veya yüksek basınçlı uygun alüminyumdan oluşur. Cihazlar her zaman tatlı su ile beslenmeleri gerektiğinden, genellikle ön tarafta ortak hortum bağlantılarına (örneğin GARDENA'dan) bağlanabilen bir su bağlantısı vardır. Gelen su, pistonlu piston ile basınçlandırılır. Su daha sonra yüksek basınçlı su hortumuna bir egzoz valfi vasıtasıyla ve içinden püskürtme memesine girer.

Aynı zamanda, bu cihazlar yakıtın yangın ve patlama riski nedeniyle belirli bir risk oluşturmaktadır. Daha yüksek bir ağırlığa ve daha büyük boyutlara sahiptirler ve bu nedenle yukarıda sunulan modellerden önemli ölçüde daha az kullanışlıdırlar. Diğer dezavantajlar genellikle daha yüksek edinim maliyetleri ve yüksek hacimdir. Ayrıca çevreye elektrikli modellerden çok daha zararlıdırlar.

Süpürge, genellikle birkaç temizleme cihazını birleştiren karmaşık bir cihazdır. Kural olarak, bir süpürgenin bir süpürme modülü vardır. Sonuçta, bu dönen fırçalardan başka bir şeyden oluşmaz. Ayrıca her ikisi de isteğe bağlı bir sıva modülü ve bir emme modülü vardır.

Geniş alanların eski moda temizliği çok yorucu ve zaman alıcı olabilir. Etkinliği kaybetmeden zaman kazanmak için 13 çelik jant letgo en iyi çözümlerden biridir. Bu, teraslar, verandalar, arabalar, bisikletler vb.Gibi geniş alanları kullanmamızı sağlar. temiz. kısa sürede ve her şeyden daha fazla rahatlıkla elle ovmak.

Bağlantı kopyalandı Su basıncına ek olarak, kapsamlı temizlik için akış hızı önemli bir rol oynar. Su basıncı ve akış hızı vazgeçilmez bir ilişki içerisindedir ve koordine edilmelidir.

Yüzey temizleyici ile nozullar bir kapağın altına ve fırçaların arasına oturur. Bağlantı yüzeyler üzerinde gevşek bir şekilde hareket eder ve örneğin terasları veya kaldırım plakalarını tek bir su jeti yerine daha hızlı ve daha etkili bir şekilde temizler. Kapak ayrıca bir sıçrama muhafızı görevi görür.

Şebeke gücüne sahip 13 çelik jant letgo - özel hanelerde uygundur Özel alan, elektrik prizinin bir uzatma kablosu veya harici bir soket ile bina içindeki alanı neredeyse her zaman erişilebilir, bakım çabası düşüktür, düşük bir ağırlığa sahiptir, kompakt boyut ve benzin Rakiplerinden önemli ölçüde daha yönetilebilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku