120 km hızda direksiyon titremesi

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 120 Km Hızda Direksiyon Titremesi sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 120 km hızda direksiyon titremesi?

120 km hızda direksiyon titremesi gücü asla hafife alınmamalıdır. Su jeti ne kadar yoğun olursa, malzemeler üzerindeki etki o kadar büyük olur. Bu, zemin kaplamalarının kenarlarına, arabalarda veya bisikletlerde boyalara ve teraslardaki eklemlere zarar verebilir. Bu hasarı önlemek için, su jetinden tek tek nesnelere belirli bir mesafe gözlenmelidir. Ayrıca, kirişli bir insan veya hayvan için hedef olmamalıdır.

Bu ataşmanlar özellikle araba temizliği ile popülerdir, çünkü doğru temizlik maddesi gerçek bir köpük halı oluşturur. Ancak, bu hemen uçurulmaması için, uygularken düşük bir basınç seçmelisiniz.

IPC ... Önemli özellikler - hafif metal kafalı pompa: mükemmel güç - dayanıklı alüminyum cihazlar - mükemmel yıkama sonuçlarıyla düşük su ve enerji tüketimi.- kompakt ve hafif ...

Hobiler, ev hanımları veya erkekler ve hatta profesyoneller bu cihazları büyük ve yoğun kirli alanlarda profesyonel kullanıma kadar daha küçük, biraz kirli alanları temizlemek için kullanırlar. 120 km hızda direksiyon titremesi doğru modeli ile Kärcher, başka hiçbir üreticinin sunamayacağı en kısa sürede verimli ve kapsamlı temizliği garanti eder.

FUAR ... ÖZELLİKLER-Üç seramik kaplı piston, dahili bypass valf emişli pirinçten yapılmış eksenel pompa kafası ve dolaylı ekstraksiyon basıncı regülatörü-glikerin basınç ölçüm cihazı-çekme hortumu tutucusu için paslanmaz çelik dahili temizleme maddesi kabından yapılmış basınç valfleri- ergonomik ...

Yapı ayrıca arkaya tutturulmuş ve bir aksesuar bölmesini kaplayan küçük bir ağ içerir. Çalışma talimatlarına göre aksesuar bölmesi olarak adlandırılsa bile, yuvarlanan güç kablosunu barındırmaktan daha fazla bir anlamı yoktur.

Başka bir - ve belki de çok yaygın olmayan - uygulama ev cephelerini ve yüzme havuzlarını temizlemektir. Ancak burada da 120 km hızda direksiyon titremesi başarılı bir şekilde kullanılabilir - temizlenecek alanlara hala kolayca erişilebilir olduğu sürece.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku