120 70 zr 17 lastik hava basıncı

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 120 70 Zr 17 Lastik Hava Basıncı sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 120 70 zr 17 lastik hava basıncı?

120 70 zr 17 lastik hava basıncı artık nadir değildir ve çoğu üreticinin repertuarına aittir. Yakınlarda uzatma kablosu veya soket yoksa kısa, mobil kullanım için uygundurlar. Çoğu model çok kompakt tutulur ve çıkarılabilir bir su deposuna veya kendinden emişlidirilir, böylece yakınlarda su bağlantısı yoksa yağmur varilinden veya gölden su çekebilirsiniz. Hafif el cihazları bisiklet ve bahçe aletlerini yıkamak için idealdir.

Bu nedenle işyerinde güvenlik gözlükleri ve eldivenler giymelisiniz. Diğer insanlar yakınlarda olmamalıdır. Sprey mızrağı kesinlikle bir çocuk oyuncağı değildir. Yüksek konsantrasyonlu yüksek basınçlı jet, göze çarptığında körlüğe yol açabilir. Uçan kir parçaları veya taşlar diğer insanlara veya operatörün kendisine vurabilir.

Geniş yatay yüzeyleri temizlemek için yüzey temizleyicileri geliştirilmiştir. Tıpkı düz yayıcılar gibi, geniş bir kirişe de sahiptirler, böylece işinizle hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Düz spot ışıkların aksine, meme, sıçrama suyunun yana ve yukarı doğru kaçmasını önleyen koruyucu bir muhafaza ile yüzey temizleyicileri ile çevrilidir. Bu nedenle çevredeki nesneler kirli su ile kirlenmez.

Litre çıkışı ne kadar yüksek olursa, bir 120 70 zr 17 lastik hava basıncı ile temizlemek o kadar iyidir. Temel olarak, akış hızının su basıncından daha belirleyici olduğu söylenebilir.

her tarafta, Karcher'ımı yapmasını sağlayamıyorum, sıvı ile çalışmak, arabaları temizlemek için, Şişeyi belirlenen yere koydum, Mızrağı karışık konuma koydum, ancak sabun suyla karışmaz, ve büyük siyah kapağı çıkardığımda, bunun arkasında başka bir küçük kapak daha var, ama büyük bir delikle, artık bilmiyorum, siyah şapka ne yapmalı

Ticari operasyonlarda sadece sıcak su içeren yüksek performanslı cihazlar kullanılır, çünkü en iyi sonuçları elde ederler. Sanayi sektöründe, bu cihazlar aşağıdakiler için kullanılır:

Bunun nedeni 120 70 zr 17 lastik hava basıncı su jetinin düşük kalınlığıdır. Nozullardan çıkan su jeti ne kadar ince olursa, çıkış hızı ve elbette bu noktadaki basınç o kadar yüksek olur.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku