12 inç jant

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 12 Inç Jant sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 12 inç jant?

Kılavuz daha sonra bir 12 inç jant satın alırken önemli olan önemli teknik kriterler hakkında bilgi sağlar ve sonla nasıl başa çıkılacağı hakkında ipuçları verir. Stiftung Warentest ve Öko-Test'in test kazananları ve test sonuçlarına bakılır.

Su daha sonra pistonlu bir pistonla basınçlandırılır ve bir egzoz valfi vasıtasıyla cihazdan dışarı bastırılır. Su daha sonra kir, toz ve kalıntılardan arındırılması gereken hortum ve sap yoluyla yüzeye veya cihaza veya nesneye yönlendirilebilir.

Baskı ekranı tek başına güzel ve iyidir, ancak yalnızca baskı seviyesi ayarı çalışmak için farklı basınçlar kullanmanıza olanak tanır. Böyle bir ayar ile, yukarıda açıklandığı gibi temizlerken güvenli oynayabilirsiniz. Uygulama için izin verilen maksimum basıncı ayarlarsınız ve başlayabilirsiniz. A

12 inç jant en önemli bileşen piston pompasıdır. Bu genellikle pirinç veya yüksek basınçlı uygun alüminyumdan oluşur. Cihazlar her zaman tatlı su ile beslenmeleri gerektiğinden, genellikle ön tarafta ortak hortum bağlantılarına (örneğin GARDENA'dan) bağlanabilen bir su bağlantısı vardır. Gelen su, pistonlu piston ile basınçlandırılır. Su daha sonra yüksek basınçlı su hortumuna bir egzoz valfi vasıtasıyla ve içinden püskürtme memesine girer.

Birlikte verilen tüm aksesuarlar hızlı bağlantı nedeniyle hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilir. Ancak, bağlantıların genellikle çok sıkı olmadığını fark ettik. Yüzey temizleyiciyi kullanırken, jet borusu gibi her zaman bağlantı noktasından bir miktar su damladı.

Uygulama alanının boyutu - giriş ve teras gibi özellikle geniş bir alan her zaman temizlenmelidir veya bunlar yılda sadece birkaç kez temizlenen küçük uygulama alanları, bahçe mobilyaları veya spor malzemeleri midir??

Motor devri ve motor gücü terimlerine ek olarak, 12 inç jant açıklamaları düzenli olarak akış hızı ve sel gücü terimlerini içerir. Son ikisi, temelde aynı şeyi tanımlayan iki değeri, yani cihaz tarafından emilen ve serbest bırakılan su miktarını belirtir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku