12 inç çelik jant

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 12 Inç çelik Jant sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 12 inç çelik jant?

Peki ya arabalar, tekneler ya da kampçılar? Burada da 12 inç çelik jant başarıyla kullanılabilir! Tüm bu durumlarda kirinizi kendinizle çözmemek için bir neden yoktur, araba yıkama maliyetlerinden tasarruf edersiniz ve ayrıca araçların belirli kısımlarında keşfettiğiniz kirleri de kaldırabilirsiniz.

her tarafta, Karcher'ımı yapmasını sağlayamıyorum, sıvı ile çalışmak, arabaları temizlemek için, Şişeyi belirlenen yere koydum, Mızrağı karışık konuma koydum, ancak sabun suyla karışmaz, ve büyük siyah kapağı çıkardığımda, bunun arkasında başka bir küçük kapak daha var, ama büyük bir delikle, artık bilmiyorum, siyah şapka ne yapmalı

Yüksek su basıncı için, bir pistonlu pompa gelen suyu basınç altına alır, pompa pirinç, cam elyaf veya yüksek basınçlı alüminyumdan oluşur. Su, yüksek basınçlı hortuma ve egzoz valfi üzerinden püskürtme mızrağına gelir.

Satın alırken, maksimum basınçla kör olmamalısınız. Bu sayı asla 12 inç çelik jant nozüle ulaşmaz. Pompanın oluşturabileceği maksimum basınçtır. Çalışma basıncı çok daha önemlidir, çünkü temizleyicinin nozul üzerinde çalıştığı gerçek basınçtır. Test dergileri genellikle çok fazla basıncın yüksek temizleme performansı ile eş anlamlı olmadığını gösterir. Aksine, pompa ve nozülün iyi etkileşimi, yüksek akış hızı veya sel performansı sayılır.

Bununla birlikte, cihaz düşük ağırlığı ve küçük alanlar için iyi temizleme performansı ile ikna eder. Ayrıca, bağlantıların sıkı tutulması ve entegre bir kablo cebi bulunması da avantajlıdır, böylece kullanımdan sonra yerden tasarruf etmek için güç kablosu istiflenebilir.

Bu tür hortum makaraları, hortumun çok hızlı bir şekilde istiflenebildiği depolama sırasında yararlı bir özelliktir. Aksi takdirde elle sarmanız gerekir.

Bu bağlantı 12 inç çelik jant için standart aksesuarlar olmalıdır. Su, sekiz milimetreye kadar bir açıklıktan ateş ediyor. Bu nokta kirişi çok yüksek bir yoğunluğa sahip olduğundan, kir öğütme bağlantısı ile özellikle inatçı ve kalın tabaka kir kullanılabilir veya. nokta jet memesi etkili bir şekilde çıkarılabilir. Yosun, mantar ve küf istilası veya boya ve yapışkan kalıntıları gibi ağır kirler etkili bir şekilde çıkarılabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku