11r22 5 lastik fiyatları

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 11r22 5 Lastik Fiyatları sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 11r22 5 lastik fiyatları?

11r22 5 lastik fiyatları kendi benzin deposu ve dolayısıyla enerji kaynağı olduğundan, her yerde esnek bir şekilde kullanılabilir. Can sıkıcı bir kablo olmadan. Benzin varyantı elektrik varyantından çok daha güçlü olduğundan ve daha yüksek bir su basıncı üretebildiğinden, yoğun şekilde kirlenmiş alanları ve nesneleri temizlemek için genellikle kimyasal temizleyicilere ihtiyacınız yoktur. Bu çevreyi ve cüzdanı korur.

Su basıncına da dikkat etmeli ve kişisel gereksinimlerinizle karşılaştırmalısınız: Ev duvarlarını ve kaldırımlarını temizlemek için genellikle temizleyiciye ihtiyacınız varsa? Sadece ara sıra araba yıkama veya terasın yıllık temizliği için düzensiz olarak kullanılır? Elektrik kablosunun menzili de önemlidir - uzatma kablosuna ihtiyaç duymadan hangi yarıçapta çalışabilirsiniz.

Düz jet ayarlandığında, ortaya çıkan su jeti nozulun ucunda havalandırılır ve böylece genişletilir. Bu nedenle, çarpma suyu jeti, seçici jet kadar sert değil, alanda daha büyüktür. Biraz daha geniş bir alanı temizlemek istiyorsanız idealdir.

Ancak, kapsamlı araba yıkama sadece doğru 11r22 5 lastik fiyatları ile yapılmaz. Ayrıca böcek delikleri, aracı kurutmak için mikrofiber bezler, özel eldivenler, jant temizleyicileri vb. Vardır.

Cihaz çok sessiz değil, ancak üst üste birkaç saat kullanılabilir ve para için iyi bir değer sunar. Ayrıca kapsamlı aksesuarlar ile birlikte verilir. Buna üç mızrak, deterjan tutucuları, su filtreleri ve daha fazlası dahildir.

Basınç regülatörü yardımıyla, boya işlenirken jet zayıflamalıdır, böylece hasar olmaz. Motor bölmesini temizlerken özellikle dikkat edilmelidir, çünkü su contalardan hızlı bir şekilde geçebilir ve böylece motora zarar verebilir.

Uygun olmayan yüzeyler: Diğer hassas yüzeyler ahşap ve kumtaşından yapılmış yüzeyleri, aynı zamanda asbest gibi tehlikeli malzemelerden yapılmış yüzeyleri içerir. Yüksek basınçlı bir cihazın kullanılması bazı avantajlar getirir. En büyük avantaj muhtemelen güç tasarrufu olacaktır. Kalıcı kir sadece ağır ovma ve temizlik maddeleri ile giderilebilir. Bir 11r22 5 lastik fiyatları ile çalışırken, vücut çok daha az streslidir, çünkü kullanıcılar eğilmek veya fırçalamak için dizlerine gitmek zorunda değildir. Ve daha hızlı. Büyük ölçekli kirler bile kısa sürede ve ek temizlik kimyasalları olmadan çıkarılır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku