106 lastik ebatları

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 106 Lastik Ebatları sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 106 lastik ebatları?

106 lastik ebatları entegre bir temizleme işlevi varsa, ek bir ek olmadan temizlik maddelerini kullanabilirsiniz. Örneğin, Kärcher neredeyse herkes için bu işleve sahiptir. Şişeyi sadece deterjanla birlikte koymanız ve gitmeniz gerekir.

Örneğin, hassas yüzeyler için agresif bir madde kullanılırsa, bu yüksek su basıncı ile birlikte nesnenin veya yüzeyin yüzeyine zarar verebilir.

Bununla birlikte, mevcut üretim cihazlarının motor performansı, kaba performans karşılaştırması için yeterlidir. Motor gücü ne kadar yüksek olursa, nominal basınç veya teslimat oranı o kadar yüksek olur.

Doğru koruyucu ekipmana ek olarak, yaralanma ve kazaları önlemek için 106 lastik ebatları dikkatli kullanımı gereklidir. Tabii ki, asla insanları veya hayvanları hedeflememelisiniz. Ayrıca, elektrik kazalarını önlemek için canlı parçalara güvenlik mesafesi gereklidir. Bunu kullanmadan önce, yüksek basınçlı hortumun delik veya kırılma olmadığından emin olmalısınız. Küçük, sızdıran bölgelerden çıkan kontrolsüz su jeti ciddi yaralanmalara neden olabilir. Ayrıca, güvenli bir standın geri tepmesini hafife almayın, kullanırken kesinlikle gereklidir. Bu özellikle merdivenler veya diğer yükseltilmiş konumlar üzerinde çalışmak için geçerlidir. Teleskopik mızrak ve oluk nozulu ile işin çoğunu yerden yapabilirsiniz.

Fırçalı yüzey temizleyici (bazen veranda temizleyici olarak adlandırılır) Öte yandan, dış mekanlarda yüzeylerin etkili ve sprey olmayan temizlenmesini sağlar (Örneğin. Teraslar, Gidiyor, Garaj girişleri) ve ev cephelerini pırpalanmış kir ve kirden koruyun. Çeşitli nozulları olan sprey tabancalarının aksine, sadece yüzeyleri temizlemek için açıkça uygundurlar ve ayrıca avantajlara sahiptirler, zeminden yansıyan sıçrama suyunun önce yüzey temizleyicisinin kabında toplanması, akmadan önce. Bu aksesuarla, etrafta uçan taşlara ve yüksek basınçlı bir su jeti ile temizlenecek malzemeden ayrılabilen diğer parçalara karşı daha iyi korunur. Yüzey temizleyici özellikle düz yüzeylerin dış mekanlarda tamamen temizlenmesi için uygundur. Modele bağlı olarak, yüzey temizleyici zaten yüksek basınçlı temizleme cihazının teslimat kapsamına dahil edilmiştir.

Teras veya yüzey temizleyici, beton blokları, kaldırımları ve diğer büyük, düz yüzeyleri veya cephe parçalarını temizlerken gereken süreyi önemli ölçüde azaltır. Alt kısmı açık, sabit fırçalar içeren bir küvetten oluşur. Ortada iki su jeti döndürüldü. Böylece teras taşlarını temizleyebilir, aynı zamanda nispeten zahmetsizce yeşil açıklıklı bir beton duvar da yapabilirsiniz.

Akış hakkında konuştuğumuzda, belirli bir süre boyunca yayılan litre anlamına gelir. 106 lastik ebatları su akışı genellikle L / s (saatte litre) olarak verilir. Temizlerken daha hızlı olmak için akış daha yüksek olmalıdır. Yüzeye bağlı olarak, bunlar önerilerdir:

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku