106 karlık

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 106 Karlık sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 106 karlık?

İlginç bir şekilde, 106 karlık bir bahçe hortumundan çok daha az su tüketir, çünkü su küçük bir nozul nedeniyle yüksek basınç altındadır. İyi haber şu ki, daha iyi sonuçlar elde edersiniz, zamandan tasarruf edersiniz ve daha az su kullanırsınız.

Hala nispeten hafif, hala kararlı; Su girişi ve HD hortum bağlantısının montajı kolaydır; Silah ve jet borusu dönebilir; çok kapsamlı ekipman; yüksek kaliteli işçilik; iyi temizleme performansı ile sıkıca tanımlanmış düz jet; çok sessiz.

Net bir test kazananı, gerçek bir satın alma ipucu, üç kez sağlam bir orta saha, geri kalanı tatmin edici / yeterli hiç kimse ülkede - böyle net bir yayılma test cihazını mutlu eder ve okuyucunun bir satın alma kararı vermesini kolaylaştırabilir. Testteki en iyi ikisinin profesyonel sektörde de en üstte çalışan sağlayıcılardan gelmesi şaşırtıcı değildir. Hercules ve Lux ile iki donanım mağazası özel etiketlerinin oldukça iyi karışması daha şaşırtıcıdır. Ancak alışveriş çılgınlığı patlak vermeden önce lütfen unutmayın: Bunların hepsi giriş seviyesidir ve profesyonel cihazlar değildir.

Bu bağlantı 106 karlık için standart aksesuarlar olmalıdır. Su, sekiz milimetreye kadar bir açıklıktan ateş ediyor. Bu nokta kirişi çok yüksek bir yoğunluğa sahip olduğundan, kir öğütme bağlantısı ile özellikle inatçı ve kalın tabaka kir kullanılabilir veya. nokta jet memesi etkili bir şekilde çıkarılabilir. Yosun, mantar ve küf istilası veya boya ve yapışkan kalıntıları gibi ağır kirler etkili bir şekilde çıkarılabilir.

Dahili pistonlu piston daha sonra suyun basınçlandırılmasına ve yüksek basınçlı hortuma geçirilmesine neden olur. Ek bir egzoz valfi bu su yolunu sıkıştırır ve püskürtme mızraklarına taşır.

Temel olarak bu bariz tutamaçla el altında tutulur ve daha büyük bir çamaşır makinesinin performansına ayak uydurmasa da, yine de biraz daha yavaş da olsa çoğu görev için işi yapacaktır. Her şey katlanabilir ve ana ünitenin gövdesinden çok daha büyük olmayan, istiflenmesi kolay bir düzenlemeye yerleştirilebilir. Bir çamaşır makinesine daha az harcamak için harika bir yoldur.

Temizlik için doğrudan 106 karlık ihtiyaç vardır. Genellikle inatçı kirle ilgilidir. Yüksek basınç nedeniyle veya. suyun yüzeye çarptığı yüksek hız buna uygun olarak sağlam olmalıdır. Bir tanesi, örneğin oyunculuk kuvvetleri aracılığıyla kaldırım taşları yosunu serbest bırakır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku