100 lt hava kompresör fiyatları

★★★★☆

İşte bu yüzden sadece sizin için 100 Lt Hava Kompresör Fiyatları sunuyoruz. Tek bir amacımız var: başka bir yere gitmenize gerek kalmadan en iyi teklifleri ve değerlendirmeleri sizin için hazırlamak. Hadi! Şimdi teklifleri değerlendirin.

Düşük fiyata kalite

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 100 lt hava kompresör fiyatları?

100 lt hava kompresör fiyatları elektrikle çalışan modellerden çok daha büyük, daha ağır ve dolayısıyla daha hantaldır. Kullanım, özellikle başlatma işlemi sırasında elektrikle çalışan cihazlarınki kadar açıklayıcı değildir. Benzin yakıt olarak kullanılarak, benzinli motor mutlaka en çevre dostu tip değildir ve daha sonra paraya mal olur. Benzin satın alınmalı ve getirilmelidir.

Avantajları: Kir parçacıklarını gevşetmek ve kirli yüzeyleri ve nesneleri temizlemek için iyi ve yüksek kaliteli bir cihaz satın aldığınızdan emin olmak için bazı kriterlere dikkat etmek önemlidir.

Ne yazık ki, cihazdaki su ve basınç hortumu bağlantıları da plastikten yapılmıştır. Deneyimler, metalik dişli bağlantıların burada daha dayanıklı olduğunu göstermiştir, özellikle insanlar hortumu çekmeyi severler.

100 lt hava kompresör fiyatları zararsız değildir. Su jeti tarafından atılan taşlar gibi özellikle küçük parçacıklar bir tehlikedir. Bu nedenle işyerinde güvenlik gözlükleri takılması ve küçük çocukları uzak tutmanız önerilir. Uygun olmayan yüzeyler: Bazı malzemeler sert su jeti ile işlenmemelidir. Bahçede çalışırken bitkiler zarar görebilir.

Güçlü teras temizleyici çok iyi bir izlenim bırakıyor, güç etkisi ayarlanabilir. Maksimum seviyede, yosun ve likenlere karşı çatıda başarıyla kullandık. Kir freze makinesi beton ve tuğla için mükemmeldir. Kirleri tıraş eder. Ahşap ile boyaya zarar vermeyen Vario nozulunu almak daha iyidir.

Nominal basınç ve çalışma basıncı tutarsız bir şekilde verildiğinde kafa karıştırıcı hale gelir. Kärcher maksimum çalışma basıncından bahseder ve başka bir değer vermez. Memedeki maksimum basıncın dahil olup olmadığı açık kalır.

Birçok araba sahibi 100 lt hava kompresör fiyatları araba yıkamak için kullanıyor. Yanlış kullanılırsa, araç hasar görebilir. Boya çok yüksek bir su basıncı ile işlenirse, zaman içinde soyulmasına izin veren görünmez mikro çatlaklar ortaya çıkabilir. Pencere contaları, lastikler ve diğer yumuşak kauçuk parçalar da hasar görebilir. Bu nedenle, aracı yıkarken, kullanım talimatlarında önerilen minimum mesafeyi koruduğunuzdan emin olun. Basıncı düzenleyebiliyorsanız, gücün sadece yarısının çalışması tavsiye edilir. Ayrıca aracınızı geniş yayılan bir nozul ve düz bir çalışma açısı ile nazikçe temizleyebilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku